• شنبه ۹ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۳
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 9610-885-5
  • خبرنگار : 6
  • منبع خبر : ----

نماینده مقام معظم رهبری در سپاه قدس:

ملت ایران در حماسه 9 دی ثابت کرد پای انقلاب ایستاده‌ است

نماینده مقام معظم رهبری در سپاه قدس گفت: مردم ولایتمدار ایران اسلامی در حماسه 9 دی سال 88 به همگان ثابت کردند پای انقلاب ایستاده‌اند.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، حجت الاسلام و المسلمین علی شیرازی  در مراسم گرامیداشت حماسه 9 دی در شهر کرمانشاه  با تاکید بر اینکه ملت ایران از خط ولایت فاصله نمی‌گیرند، گفت: مردم در حماسه 9 دی سال 88  محکم و استوار در صحنه حاضر بوده و به همگان ثابت کردند پای این انقلاب ایستاده‌اند.

شیرازی تصریح کرد: در روز نهم دی ماه سال 88 ملت ولایتمدار ایران اسلامی در تمامی استان‌ها و شهرها و روستاها به حمایت از نظام برخاستند و حماسه اصیل و بزرگ 9 دی را خلق کردند.

نماینده مقام معظم رهبری در سپاه قدس با اشاره به طراحی فتنه 88 از سوی دشمنان نظام، اظهار کرد: دشمنان زمانی که نتوانستند با طراحی جنگ تحمیلی به نظام ضربه بزنند، به توطئه چینی های زیادی بر علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دست زدند که نمونه آن تدارک فتنه 88 با هدف ضربه زدن به نظام بود.

وی سپس حماسه 9 دی را در تراز با روزهای مهم انقلاب قرار داد و اظهار کرد: باید امثال حماسه 9 دی در جامعه پررنگ شود تا نسل های آینده بدانند که مردم در حمایت از نظام چه حماسه هایی را خلق کرده‌اند.

شیرازی با بیان اینکه حماسه های مشابه حماسه 9 دی در کشور زیاد داریم، گفت: این روزها ایام الله هستند و باید در تاریخ کشور ثبت و ضبط و ماندگار شوند.

نماینده مقام معظم رهبری در سپاه قدس با تاکید بر اینکه ملت ایران در طول 40 سال گذشته انقلاب اسلامی را در برابر انواع و اقسام نیرنگ‌ها  حفظ کرده‌اند، گفت: مردم پشت نظام و انقلاب ایستاده اند و اجازه نخواهند داد نظام ضربه ببیند.

وی با اشاره به رشادت های مردم ایران اسلامی در جریان سالهای دفاع مقدس، گفت: دنیا باور نمی کرد که مردم ایران اسلامی که با دست های خالی انقلاب را به پیروزی رسانده بودند در برابر حمله صدام نیز ایستادگی کنند و اجازه ندهند حتی یک وجب از خاک ایران زمین به بیگانگان واگذار شود.

وی گفت: اینکه دشمنان در سوریه و عراق و افغانستان و یمن  چه کردند و امروز در عربستان سعودی چه می‌کنند شعار نیست، بلکه واقعیت است و مقابله با تهدیدات اینچنینی ضرورت دارد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: