• دوشنبه ۱۱ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۰۸:۰۸
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9610-9514-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

اتمام طرح ساماندهی "تاق‌بستان" اعتبار می‌خواهد

مدیر پایگاه میراث جهانی بیستون و تاق بستان گفت: گیت ورودی و سالن معرفی مجموعه تاق بستان 50 درصد پیشرفت فیزیکی داشته و درصورت تامین اعتبار برای نوروز 97 افتتاح می شود.  

حسین راعی در گفتگو با خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، با بیان اینکه طرح ساماندهی مجموعه تاریخی تاق بستان از تیرماه امسال آغازشده، اظهار کرد: بخشی از کار ساماندهی مربوط به گیت ورودی و سالن معرفی این مجموعه است .

وی از پیشرفت 50 درصدی این دو پروژه خبرداد و گفت: تاکنون 250 میلیارد تومان برای راه اندازی گیت ورودی و سالن معرفی هزینه شده و برای اتمام پروژه به 700 میلیون تومان دیگر اعتبار نیاز است .

به گفته مدیر پایگاه میراث جهانی بیستون و تاق بستان درصورت تامین به موقع اعتبار، گیت ورودی و سالن معرفی مجموعه تاق بستان برای نوروز 97 افتتاح خواهند شد .

  وی ساماندهی اولیه محوطه مجموعه از جمله مبلمان محیطی و سرریزها با اعتبار 120 میلیون تومان را از دیگر اقدامات انجام شده در این مدت عنوان کرد .

راعی به تملک سه باب مغازه "دنده کبابی" همجوار محوطه تاق بستان با اعتبار سه میلیارد تومان طی سال گذشته اشاره کرد و افزود: امسال کار تخریب این مغازه ها را انجام دادیم و طراحی کرده ایم که زمین این مغازه‌ها را به محوطه مجموعه اضافه کنیم .انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: