• دوشنبه ۱۱ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۲
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 9610-196-5
  • خبرنگار : 6
  • منبع خبر : ----

فرماندار کرمانشاه:

مدیران شهرستان برای جذب کامل اعتبارات تلاش کنند/ به مردم گزارش کار بدهید

فرماندار کرمانشاه با اشاره به توجه ویژه دولت به تخصیص اعتبارات کرمانشاه در پی وقوع زلزله، گفت: از مسئولین شهرستان کرمانشاه می خواهم تا این توجه ویژه دولت را در حوزه تخصیص اعتبارات نادیده نگیرند .

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، فضل‌الله رنجبر در جلسه پیگیری پروژه‌های عمرانی شهرستان کرمانشاه،  گفت: در حال حاضر همه پروژه‌های شهرستان کرمانشاه اعتبار دارند، لذا از مسئولین دستگاه های شهرستان می خواهم برای جذب کامل اعتبارات پروژه‌های عمرانی  تلاش کنند و نتایج اقدامات خود را هم به اطلاع مردم برسانند.

رنجبر با تاکید بر اینکه باید وضعیت پروژه‌های عمرانی هر دستگاه شفاف و روشن باشد، گفت: مدیران حوزه شهرستان کرمانشاه باید با کار مضاعف برای جذب و هزینه مطلوب این اعتبارات بکوشند.

وی با تاکید بر اینکه باید کارهای مربوط به جذب اعتبارات و اجرای پروژه‌های عمرانی از سوی مسئولین حوزه شهرستان کرمانشاه با جدیت پیگیری شود، گفت: هیچ نوع قصوری در این زمینه پذیرفتنی نیست و هر نوع کم کاری در این خصوص به اطلاع مردم خواهد رسید.

فرماندار کرمانشاه با اشاره به در دستور کار جدی بودن نظارت جدی بر جذب و هزینه کرد اعتبارات شهرستان کرمانشاه افزود: بازدیدها را برای نظارت جدی‌تر بیشتر خواهیم کرد.

رنجبر سپس مجموع پروژه‎‌های عمرانی حوزه شهرستان کرمانشاه را در سال جاری 417 پروژه اعلام و اظهار کرد: امسال برای اجرای پروژه‌های عمرانی شهرستان کرمانشاه مبلغ 261 میلیارد و 409 میلیون تومان اعتبار اختصاص داده شده که این مبلغ بجز اعتبارات ملی پروژه‌ها است.

رنجبر با بیان اینکه برخی از پروژه‌ها مثل پروژه آبشوران کرمانشاه اعتبار ملی دارند، گفت: این پروژه امسال 7.5 میلیارد تومان اعتبار دارد که کار در دو جبهه پل چوبی و پشت ساختمان دادگستری در دست اقدام است.

رنجبر اضافه کرد: امسال همچنین از محل اعتبارات سفر مقام معظم رهبری به استان کرمانشاه برای اجرایی شدن یازده پروژه در حوزه شهرستان کرمانشاه 23 میلیارد تومان اعتبار اختصاص داده شده است.

 فرماندار کرمانشاه مهمترین پروژه‌های سفر مقام معظم رهبری در سفر به استان کرمانشاه را شامل احداث نگارخانه کرمانشاه، احداث مجتمع فرهنگی شهرک دانش، احداث مرکز سوختگی بیمارستان امام رضا(ع)، روشنایی شبکه معابر جعفرآباد و شاطرآباد و احداث سه سالن ورزشی عنوان کرد.

رضا عمران پور رئیس آموزش فنی و حرفه ای شهرستان کرمانشاه نیز در این جلسه با اشاره به عدم تخصیص اعتبارات امسال پروژه هایتک فنی و حرفه ای به دلیل مشکلات این پروژه با شهرداری و برخوردن با مشکل با پیمانکار پروژه، گفت: مجموعه این عوامل مشکلات پروژه هایتک را لاینحل کرده است.

عمران‌پور با اشاره به خریداری تجهیزات مرکز هایتک کرمانشاه از محل اعتبارات سفر رهبری از سه سال گذشته، اظهار کرد: باید مشکل ساخت ساختمان این پروژه حل شود، وگرنه ادامه روند کنونی فرسودگی ساختمان هایتک را در پی خواهد داشت.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: