• سه شنبه ۱۲ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۳
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 9610-985-5
  • خبرنگار : 6
  • منبع خبر : ----

در محکومیت اغتشاش‌های اخیر

راهپیمایی کرمانشاهیان فردا(چهارشنبه) برگزار می‌شود

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه گفت: کرمانشاهیان فردا(چهارشنبه، 13 دی) در حمایت از نظام و برای جدا کردن خود از صف دشمنان راهپیمایی برگزار می کنند.

عباس سروری در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه اظهار کرد: مراسم راهپیمایی شهر کرمانشاه از ساعت 10 صبح و از چهار راه مدرس به سمت میدان آزادی برگزار خواهد شد.

 سروری با بیان اینکه این راهپیمایی با حضور اقشار مختلف مردم مومن و انقلابی شهر کرمانشاه برگزار خواهد شد، از عموم مردم ولایی کرمانشاه خواست تا در این مراسم حضور پیدا کرده و بار دیگر از نظام حمایت کنند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه  با اشاره به هوشیاری و بصیرت بالای مردم اظهار کرد: اغتشاشات اخیر برخی از استان‌های کشور تحت تاثیر حرکت‌های مذبوحانه استکبار جهانی و عوامل سرسپرده آنها رخ داده و مردم ولایی استان کرمانشاه همراه با دیگر هموطنانمان با حضور در راهپیمایی خود را از صف دشمنان جدا خواهند کرد.

 سروری با تاکید بر اینکه پشت پرده این اغتشاشات عوامل استکبار جهانی با همراهی و همیاری منافقین هستند، تصریح کرد: مردم با حضور در راهپیمایی فردا پاسخ مناسب و دندان شکنی به این حرکات مذبوحانه خواهند داد.

وی اضافه کرد: این راهپیمایی به طور همزمان در تمامی شهرستان های استان کرمانشاه و همراه با مردم خیلی از استان‌های کشور در محکومیت اقدامات اغتشاش‌گران برگزار خواهد شد.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: