• چهارشنبه ۱۳ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۳
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 9610-1185-5
  • خبرنگار : 6
  • منبع خبر : ----

استاندار کرمانشاه:

مردم نشان دادند جلوی اغتشاش‌گران می‌ایستند

استاندار کرمانشاه گفت: امروز مردم نشان دادند اگر گروهی به بهانه مطالبات اقتصادی بخواهند به اموال عمومی و اصل انقلاب ضربه بزنند، جلوی آنها خواهند ایستاد.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، هوشنگ بازوند در حاشیه مراسم راهپیمایی امروز(13 دی) مردم شهر کرمانشاه که در حمایت از نظام و جدا کردن خط خود از اغتشاشگران برگزار شد، در جمع خبرنگاران، انقلاب اسلامی را متعلق به مردم دانست و اظهار کرد: مردم ولایی ایران اسلامی هر موقع احساس کردند که دشمنان قصد ضربه زدن به انقلاب را دارند، مانند امروز با تمام وجود در صحنه حاضر شده و از انقلاب دفاع و حمایت کردند.

 بازوند تاکید کرد: مردم در طول 38 سال گذشته خودشان از انقلاب حفاظت و حراست کرده‌اند و امروز نیز ثابت کردند که این راه را ادامه می‌دهند.

استاندار کرمانشاه اضافه کرد: امروز مردم نشان دادند اگر گروهی به بهانه های مختلف و به بهانه مطالبات اقتصادی بخواهد به اموال عمومی و اصل انقلاب ضربه بزند، جلوی آنها خواهند ایستاد، کما اینکه این اتفاق در طول سالهای بعد از انقلاب نیز افتاده است.

بازوند با تاکید بر اینکه ما هم قبول داریم که مردم مطالبات اقتصادی دارند و از بیکاری رنج می‌برند، گغت: دولت در تلاش است تا وضعیت بهتری را برای مردم فراهم کند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: