• چهارشنبه ۱۳ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۳
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 9610-1285-5
  • خبرنگار : 6
  • منبع خبر : ----

امام جمعه کرمانشاه:

دست منافقین و دشمنان در اغتشاشات پیدا است

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه گفت: دست منافقین و دشمنان در اغتشاشات اخیر اتفاق افتاده در کشورمان به خوبی پیدا است.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، آیت‌الله مصطفی علما در حاشیه راهپیمایی امروز(13 دی) مردم کرمانشاه در محکومیت اغشاشگران، با اشاره به حضور پرشور کرمانشاهیان در این راهپیمایی، اظهار کرد: امروز این جمعیت کم نظیر که شاید از اول انقلاب نمونه آن کمتر دیده شده‌ به میدان آمدند تا با تمام وجود از نظام و انقلاب دفاع کنند.

آیت‌الله علما با تاکید بر اینکه حضور پرشور مردم در راهپیمایی بهترین دلیل بر مردمی بودن انقلاب است، گفت: حضور پرشور مردم در راهپیمایی با دفاع از رهبری و ولایت فقیه همراه بود که خود مشت محکمی بر یاوه‌گویی‌های دشمنان نظام است.

آیت‌الله علما اضافه کرد: راهپیمایی امروز پیام‌های زیادی برای دشمنان و تفرقه‌افکنان داشت و به همگان ثابت کرد که مردم به آرمان‌های اسلام و انقلاب وفادارند.

امام جمعه کرمانشاه اظهار کرد: همه می دانیم تورم، گرانی و بیکاری وجود دارد و هیچ کس منکر این نیست که مردم مطالبات اقتصادی به حقی دارند که مسئولین باید برای رفع این مطالبات برنامه داشته باشند، اما قصه تظاهرات و تجمعات غیر قانونی و اغتشاشگری داستان دیگری دارد که دست منافقین و دشمنان نظام  در آن پیدا است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: