• یکشنبه ۱۷ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۰۸:۵۴
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 9610-12614-5
  • خبرنگار : 3
  • منبع خبر : ----

هشتمین حضور کرمانشاه در تئاتر فجر رقم خورد

"زیرزمین" راهی جشنواره بین المللی تئاتر فجر شد

رییس انجمن هنرهای نمایشی استان کرمانشاه از راهیابی نمایش "زیرزمین" به سی و ششمین دوره جشنواره بین المللی تئاتر فجر خبر داد.

محمدرضا درند در گفت و گو با خبرنگار سرویس «فرهنگی و هنری» ایسنا منطقه کرمانشاه،  با اشاره به راهیابی تئاتر کرمانشاه به جشنواره بین المللی تئاتر فجر برای هشتمین سال پیاپی، گفت: امسال نمایش "زیرزمین" توانست به عنوان نماینده کرمانشاه به سی و ششمین دوره جشنواره بین المللی تئاتر فجر راه یابد.

وی با بیان اینکه این نمایش موضوعی اجتماعی داشته و یکی از آسیب‌های اجتماعی سطح جامعه را تشریح  می‌کند، گفت: نویسندگی این نمایش را «آرش عباسی» برعهده داشته و «بیژن مرادی» آن را کارگردانی کرده است.

وی یادآور شد: نمایش «زیرزمین» به همراه 56 اثر دیگر به عنوان برگزیده جشنواره تئاتر استان‌ها به دبیرخانه جشنواره تئاتر فجر معرفی شدند که از این تعداد در نهایت 20 اثر برای حضور در جشنواره انتخاب شد.

درند نمایش «زیرزمین» را کاری از گروه تئاتر «بازی» عنوان کرد و خاطرنشان کرد: گروه تئاتر «بازی» از سال 1389 تاکنون حضور مستمری در جشنواره تئاتر فجر داشته است.

رییس انجمن هنرهای نمایشی استان کرمانشاه، هشتمین سال حضور مستمر تئاتر کرمانشاه در جشنواره بین المللی فجر را نشان از ظرفیت و پتانسیل بالای تئاتر استان عنوان کرد.

سی و ششمین دوره جشنواره بین المللی تئاتر فجر 28 دی تا 12 بهمن ماه برگزار می‌شود.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: