• دوشنبه ۱۸ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۰۸:۲۵
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9610-5384-5
  • خبرنگار : 5
  • منبع خبر : ----

آغاز شیفت دوم خودروسازی کرمانشاه

مدیرعامل کارخانه: تا 3 هفته آینده به ظرفیت تولید 120 دستگاه در روز می‌رسیم

مدیرعامل ایران خودرو کرمانشاه از راه‌اندازی شیفت دوم این واحد صنعتی خبر داد و گفت: ظرف دو تا سه هفته آینده به ظرفیت تولید 120 دستگاه  خودرو در روز خواهیم رسید.

محمد ملکی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، با اشاره به تعهد گروه صنعتی ایران خودرو مبنی بر دو شیفته شدن خودروسازی کرمانشاه تا پایان سال، اظهار کرد: خوشبختانه این تعهد زودتر از موعد عملیاتی شد و کار دو شیفته شدن ایران خودرو کرمانشاه از دو شب پیش آغاز شد.

وی ظرفیت تولید این واحد در یک شیفت را 60 دستگاه اعلام کرد که با اضافه شدن شیفت دوم این ظرفیت به 120 دستگاه در روز (در دو شیفت) می‌رسد.

مدیرعامل خودروسازی کرمانشاه معتقد است، ظرف مدت دو تا سه هفته آینده شیفت دوم نیز به ظرفیت اسمی خود (60 دستگاه در روز) خواهد رسید.

ملکی از افزایش اشتغال این واحد صنعتی با راه‌اندازی شیفت دوم خبر داد و یادآوری کرد: با به ظرفیت رسیدن کامل شیفت دوم  400 نفر در این دو شیفت در مجموعه خودروسازی کرمانشاه مشغول به کار خواهند بود.

وی با بیان اینکه برای شیفت دوم به مقداری اعتبار نیاز است، تصریح کرد: از استاندار درخواست دریافت تسهیلات داشتیم.

مدیرعامل ایران خودرو کرمانشاه تاکید کرد: تمام محصولات تولیدی این واحد صنعتی(پژو پارس) استانداردهای مد نظر گروه صنعتی ایران خودرو را طی کرده و اکنون در بازار فروش به می‌رسد.

  کارخانه خودروسازی کرمانشاه که از مصوبات سفر مقام معظم رهبری به استان بود، اردیبهشت امسال با سرمایه‌گذاری حدود 57 میلیارد تومان در شهرک صنعتی صحنه وارد مرحله تولید آزمایشی و در مرداد ماه افتتاح رسمی شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: