• دوشنبه ۱۸ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۶
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9610-16414-5
  • خبرنگار : 5
  • منبع خبر : ----

کرمانشاه امسال 11 روز غبارآلود بود

رئیس اداره نظارت و پایش اداره کل محیط زیست استان کرمانشاه گفت: هوای شهر کرمانشاه در 9 ماهه امسال یازده روز غبارآلود و خارج از استاندارد بوده است.

ثریا قربانی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، اظهار کرد: کرمانشاه از ابتدای امسال تا پایان آذر یازده روز هوای خارج از استاندارد داشت که از این تعداد 9 روز هشدار و دو روز بحران بوده است.

وی ادامه داد: در اردیبهشت دو روز هشدار، در مهرماه دو روز هشدار، در آبان چهار روز هشدار و دو روز بحران و در آذر یک روز وضعیت هشدار داشتیم.

رئیس اداره نظارت و پایش اداره کل محیط زیست استان کرمانشاه خاطرنشان کرد: کرمانشاه در سال گذشته نیز 38 روز غبارآلود بود که از این تعداد دو روز بحران و 36 روز دیگر هشدار بود.

به گفته این مسئول، اطلاعات مربوط به ورود ریزگردها به جو استان توسط 9 ایستگاه سنجش آلودگی پایش می‌شود که از این تعداد چهار ایستگاه در کرمانشاه، یک ایستگاه در کنگاور، یک ایستگاه در قصرشیرین، یک ایستگاه در سرپل ذهاب، یک ایستگاه در پاوه و یک ایستگاه هم در اسلام آبادغرب است.

قربانی با بیان اینکه همه این 9 ایستگاه اکنون فعال هستند، افزود: این ایستگاه‌ها تقریبا نیاز تمام شهرهای استان را پوشش می‌دهند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: