• سه شنبه ۱۹ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۰
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9610-18014-5
  • خبرنگار : 3
  • منبع خبر : ----

مدیرعامل تاکسیرانی کرمانشاه:

انجام روزانه ۸۰۰ هزار نفر سفر با ناوگان تاکسیرانی/ 1400 "تاکسی" نوسازی شدند

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی کرمانشاه گفت: به‎طور میانگین روزانه ۸۰۰ هزار نفر سفر با ناوگان تاکسیرانی در کرمانشاه انجام می‎شود.

به گزارش ایسنا منطقه کرمانشاه، سجاد سلیمانی با اشاره به اینکه در 9 ماهه امسال 747 خودروی مسافربرشخصی غیرمجاز که برای ناوگان تاکسیرانی مزاحمت ایجاد کرده بودند توقیف و اعمال قانون شده‎اند، اظهار کرد: این اقدام با همکاری و هماهنگی مراجع قضائی و پلیس راهور صورت گرفته است.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی کرمانشاه با بیان اینکه در حال حاضر به‎هیچ عنوان افزایش کرایه تاکسی در کرمانشاه نداریم و درصورت افزایش هزینه بنزین تصمیم‎های لازم در آن زمان انجام خواهد گرفت، گفت: با این وجود افزایش نرخ کرایه ناوگان درون‎شهری از اختیارات شورای اسلامی شهر است.

سلیمانی از انجام روزانه 800 هزار نفر سفر به‎صورت میانگین با ناوگان تاکسیرانی در شهر کرمانشاه خبر داد و افزود: 9400 دستگاه تاکسی شامل گردشی، خطی و آژانس‎های تاکسی‎تلفنی تحت پوشش سازمان تاکسیرانی به خدمت‎رسانی مشغول هستند.

وی با اشاره به اینکه 2300 دستگاه تاکسی فرسوده با عمر بیش از 10 سال در کرمانشاه وجود دارد، اظهار کرد: در حال حاضر 1400 دستگاه از این تعداد نوسازی و به مالکان آنها تحویل داده شده و در تلاش هستیم که 900 دستگاه باقیمانده نیز روند ثبت‎نام و نوسازی را انجام دهند.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی کرمانشاه عنوان کرد: با توجه به مصوبه وزارت کشور و ستاد مدیریت سوخت تردد تاکسی‌های فرسوده با عمر بیش از 10 سال ممنوع بوده و سازمان‎های تاکسیرانی ملزم هستند هیچگونه خدماتی به این دسته از دارندگان خودرو ارائه ندهند.

وی افزود: برای نوسازی ناوگان فرسوده تاکسیرانی 20 میلیون تومان وام با بهره 16 درصد با باز پرداخت 4 ساله و اقساط ماهیانه حدود 570 هزار تومان در نظر گرفته شده است.

سلیمانی از فعالیت حدود 3780 دستگاه انواع خودرو شامل تاکسی و خودرو شخصی بعنوان سرویس مدارس خبر داد و اظهار کرد: از این تعداد 30 درصد آنها چند نوبته هستند و این طرح تا پایان سال تحصیلی ادامه دارد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: