• سه شنبه ۱۹ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۲۰:۴۳
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 9610-18314-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

مدیرکل ورزش و جوانان کرمانشاه:

رفع نواقص ورزشگاه 15 هزار نفری 4 میلیارد تومان اعتبار می‌خواهد

مدیرکل ورزش وجوانان استان کرمانشاه گفت: برای رفع نواقص ورزشگاه 15 هزار نفری کرمانشاه به چهار میلیارد تومان اعتبار نیاز است.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، ارسلان حسینی در مجمع انتخابات هیات دوومیدانی استان کرمانشاه، با بیان اینکه دوومیدانی کرمانشاه نیازمند یک نگاه برنامه‌ای است، اظهار کرد: ظرفیت‌های خوبی در رشته دوومیدانی در استان کرمانشاه وجود دارد که باید برنامه ریزی خوبی برای استفاده از این ظرفیت ها داشته باشیم.

حسینی بابیان اینکه ورزش دوومیدانی کرمانشاه زیرساخت های بسیار خوبی دارد، گفت: با استفاده از همین زیرساخت ها توانسته ایم قهرمانانی را پرورش دهیم، اما  باید ضعف هایی را نیز که در این زمینه داریم رفع کنیم.

وی گفت: در بحث تداخل زمانی تمرینات ورزشکاران رشته دو و میدانی و ورزشکاران رشته فوتبال مشکلاتی وجود دارد که باید این موضوع حل شود.

وی افزود: پیست های دوومیدانی متعلق به هیات دوومیدانی است، اما مردم نیز می توانند از این پیست ها استفاده کنند و نباید مانع آنها شد.

حسینی به تعداد کم اسپانسرهای ورزشی در استان کرمانشاه نیز اشاره کرد و گفت: هیات های مختلف ورزشی باید بحث جذب اسپانسر را در دستورکار خود قرار دهند. ما نیز با سازمان صنعت و معدن نشست هایی در این رابطه خواهیم داشت.

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه همچنین از هیات های ورزش استان خواست تعامل خود را با فدراسیون های مربوطه و اداره کل ورزش و جوانان بیشتر کنند.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: