• چهارشنبه ۲۰ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۹
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9610-19314-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه:

اعتماد مردم اعتبار پلیس است

 فرمانده انتظامی استان کرمانشاه با بیان اینکه مردم همکاری خوبی با پلیس دارند، گفت: اعتمادی که امروز مردم به نیروی انتظامی دارند به آن اعتبار و ارزش بخشیده است.  

به گزارش ایسنا منطقه کرمانشاه، سردار "منوچهر امان اللهی" در جمع کارکنان انتظامی استان با بیان اینکه پلیس امین و حافظ نظم و امنیت جامعه است گفت: نیروی انتظامی باید همواره در جامعه الگو باشد.

امان اللهی اعتماد مردم را بزرگترین سرمایه و اعتبار نیروی انتظامی دانست و گفت: همه ما موظف هستیم که با ارایه خدمات در شان مردم استان و تکریم آنان، اعتماد شهروندان را بیش از پیش افزایش دهیم.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه خاطرنشان کرد: پلیس باید همیشه تلاش کند تا با خدمت به مردم و ایجاد نظم و امنیت در جامعه، رضای خداوند و اعتماد شهروندان را همچنان جلب کند.

وی در ادامه با اشاره به وقوع زمین لرزه دردناک اخیر در استان کرمانشاه و با ابراز همدردی با خانواده جان باختگان این حادثه، اظهار داشت: پلیس از همان لحظات ابتدایی پس از زلزله همه توان و ظرفیت خود را برای ارایه خدمات لازم به آسیب دیدگان به کار گرفت.

امان اللهی با بیان اینکه خدمت رسانی به زلزله زدگان تا هر زمان که لازم باشد ادامه دارد، از تلاش نیروی انتظامی در ارائه خدمات به حادثه دیدگان تقدیر کرد.

وی با ابراز رضایت و قدردانی از تلاش و خدمات پلیس در استان کرمانشاه افزود: کار و خدمت همکاران ما در نیروی انتظامی عبادت و جهاد در راه خدا محسوب می شود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: