• شنبه ۳۰ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۵
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 9610-1485-5
  • خبرنگار : 6
  • منبع خبر : ----

تدارک برگزاری 15 هزار برنامه به مناسبت دهه فجر در کرمانشاه

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه از تدارک برگزاری حدود 15 هزار برنامه به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی در این استان خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، عباس سروری در جلسه شورای اداری شهرستان کرمانشاه که امروز(30 دی) برگزار شد، با اشاره به تشکیل حدود 22 کمیته تخصصی برای برگزاری ویژه برنامه‌های دهه فجر در استان کرمانشاه، گفت: برای برگزاری حدود 15 هزار برنامه در استان  در ایام دهه فجر برنامه ریزی شده است.

رئیس شورای هماهنگی تبلغیات اسلامی استان کرمانشاه سپس با بیان اینکه انقلاب اسلامی دستاوردهای گرانسنگی در حوزه‌های مختلف داشته، اظهار کرد: دهه هفتادی ها از دستاوردهای انقلاب آنطور که باید اطلاعی ندارند.

سروری اضافه کرد: غفلت از روشنگری در بین نسل جوان در مورد دستاوردهای انقلاب اسلامی سبب شد تا شاهد ماجراجویی های اخیر در برخی از نقاط کشور باشیم، در حالیکه اگر نسل جوان این دستاوردها را بدانند قطعا با درک بیشتری به موضوع ورود می کنند.

وی افزود: این ماجراجویی ها نشان داد نتوانسته ایم به خوبی دستاوردهای انقلاب را به نسل جوان معرفی کنیم.

رئیس شورای هماهنگی تبلغیات اسلامی استان کرمانشاه  در ادامه جشن های دهه فجر امسال را مقدمه جشن‌های دهه چهارم پیروزی انقلاب عنوان کرد و حساسیت برای برگزاری ویژه برنامه های دهه فجر را بالا دانست.

وی با بیان اینکه چشم دشمنان به حضور مردم در صحنه در آستانه دهه چهارم پیروزی انقلاب اسلامی است، گفت:  22 بهمن امسال برای کشور یک روز پرحماسه خواهد بود.

سروری گفت: مردم مومن و انقلابی ایران اسلامی همانطور که همواره در صحنه های سرنوشت ساز در کنار نظام بوده اند، در راهپیمایی 22 بهمن نیز بار دیگر رای بزرگ خود را به صندوق انداخته و به انقلاب اسلامی یک آری دیگر خواهند گفت.

سروری با اشاره به برنامه ریزی برای حضور یکی از چهره های سرشناس کشور در مراسم 22 بهمن شهر کرمانشاه گفت: سخنران این مراسم بعدا معرفی خواهد شد.
 انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: