• پنجشنبه ۵ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۶
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 9611-296-5
  • خبرنگار : 6
  • منبع خبر : ----

معاون فرمانداری کرمانشاه:

باید شهرستان را آماده ورود میهمانان نوروزی کنیم

معاون برنامه‌ریزی و عمران فرمانداری کرمانشاه بر ضرورت اندیشیده شدن تمهیدات لازم برای حضور میهمانان نوروزی در حوزه شهرستان کرمانشاه تاکید کرد و گفت: باید شهرستان را آماده ورود گردشگران در نوروز کنیم.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، علی قبادی در جلسه خدمات سفر نوروزی شهرستان کرمانشاه با بیان اینکه همه ادارات موظف به زیباسازی شهر در ایام نوروز هستند، از میدان و مسئولان ادارات خواست در این زمینه کوتاهی نکنند.

قبادی با اشاره به فراخوان ساخت المان و سفره های هفت‌سین از سوی شهرداری ، از افرادی که برای سفره های نوروزی طرح و ایده دارند خواست تا بر مبنای شناخت ویژگیهای تاریخی، قومی و جغرافیایی نسبت به طراحی اقدام کنند.

قبادی با اشاره به اینکه شهرستانهای موفق در حوزه خدمات سفرهای نوروزی بر اساس شاخص ها مورد ارزیابی و نهایتا شهرستان های شاخص معرفی میشوند، ابراز امیدواری کرد: با برنامه ریزی های خوب شهرستان کرمانشاه جزو شهرستان های شاخص کشوری شود.

فهیمه روشن مدیر اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان کرمانشاه نیز در این نشست اظهار کرد:  باید چهره خوبی را از کرمانشاه به گردشگران بشناسانیم تا شاهد حضور پرشور گردشگران در ایام نوروز و بقیه ایام سال آینده باشیم.

روشن بر ضرورت اجرای برنامه‌های جدید و نوین در حوزه شهرستان کرمانشاه در نوروز تاکید کرد و افزود: باید برنامه‌های شاد و مفرحی برای نوروز در نظر گرفته شوند، زیرا این اقدام با توجه به وقوع زلزله در استان برای خروج چهره شهر از غم زدگی اثرگذار خواهد بود.

روشن با بیان اینکه برنامه‌های نوروزی نباید تنها در شهر کرمانشاه متمرکز باشند، گفت: باید برنامه‌ها در سطح بخش ها نیز برگزار شوند.

روشن یادآور شد: رتبه شهرستان کرمانشاه سال گذشته در حوزه گردشگری در بین شهرستان‌های استان خیلی خوب و قابل توجه بود.

زیباسازی شهر، برگزاری جنگهای شادی، رنگ آمیزی جداول، جانمایی بازار شب عید، برنامه ریزی برای استفاده از همیاران پلیس و... از دیگر موضوعاتی بود که در ادامه این نشست مطرح شد.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: