• شنبه ۷ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۱
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 9611-4914-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

المپیاد استانی ورزش‌های همگانی در کرمانشاه برگزار می‌شود

معاون توسعه امور ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه گفت: المپیاد استانی ورزش های همگانی با حضور 1400 شرکت کننده در 10 رشته ورزشی درکرمانشاه برگزار می شود.

جلال عزیزی در گفت و گو باخبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، از برگزاری المپیاد استانی ورزش های همگانی در کرمانشاه خبرداد و اظهار کرد: در این المپیاد 1400 ورزشکار زن و مرد از 14 شهرستان استان شرکت خواهند داشت.

وی ادامه داد: طناب زنی، طناب کشی، دارت، شوت بسکتبال، روپایی، والیبال سه نفره، پنالتی هدفمند و داژبال هشت رشته ای هستند که در هر دو بخش زنان و مردان برگزار می شود.

معاون توسعه امور ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه تاکیدکرد: همچنین در بخش مردان دو رشته بومی زوران و سرگیجان نیز برگزار خواهد شد.

وی تصریح کرد: در بخش زنان نیز دو رشته دیگر که هنوز مشخص نشده، اضافه می‌شود.

 عزیزی با بیان اینکه مرحله اول این المپیاد در سطح شهرستانهای استان برگزار می‌شود، اظهار کرد: پس از برگزاری این مرحله 100 نفر اول در هر شهرستان در هر دو بخش زنان و مردان به مرحله استانی راه می‌یابند.

وی گفت: المپیاد استانی ورزش های همگانی روز 19 بهمن در مجموعه ورزشی آزادی و سالن شهید بهشتی برای مسابقات مردان و مجموعه کوثر برای مسابقات زنان برگزار می‌شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: