• چهارشنبه ۱۱ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۷
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 9611-796-5
  • خبرنگار : 6
  • منبع خبر : ----

افتتاح 260 طرح و پروژه در دهه فجر

فرماندار کرمانشاه: مسئولان با خدمتگزاری صادقانه دین خود را به انقلاب ادا کنند

فرماندار کرمانشاه گفت: مسئولان با خدمتگزاری صادقانه می‌توانند دین خود را به انقلاب و نظام ادا کنند.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، فضل الله رنجبر در جلسه شورای اشتغال شهرستان کرمانشاه با بیان اینکه دهه فجر امسال 260 طرح و پروژه در بخش‌های مختلف در حوزه شهرستان کرمانشاه به بهره برداری خواهد رسید، گفت: این پروژه‌ها با اعتبار 99 میلیارد تومان افتتاح خواهند شد.

 وی اضافه کرد: این طرح ها بالغ بر 220 فرصت شغلی را در شهرستان کرمانشاه ایجاد خواهند کرد.

فرماندار کرمانشاه طرح ها و پروژه های افتتاحی دهه فجر امسال را شامل طرح های کشاورزی، صنعتی، خدماتی و.... عنوان کرد و افزود: توسعه فرش رجال، احداث سالن های ورزشی، طرح های آبیاری تحت فشار، طرح های بسته بندی صنعتی، اتمام گازرسانی به 43 روستای حوزه شهرستان کرمانشاه و... از جمله پروژه های افتتاحی دهه فجر امسال در شهرستان کرمانشاه هستند.

رنجبر با بیان اینکه انقلاب اسلامی امروز بیشتر از هر زمان دیگری به روحیه وحدت و خدمت صادقانه نیاز دارد، گفت: امروز مسئولان باید با خدمتگزاری صادقانه دین خود را به انقلاب و نظام ادا کنند.

رنجبر فلسفه اصلی انقلاب اسلامی را خدمتگزاری به مردم عنوان کرد و افزود: مسئولان باید با فراهم کردن شرایط برای حل مشکلات مردم آنها را نسبت به نظام خوشبین کنند.

رنجبر با تاکید اهمیت تلاش مسئولان برای حل مشکل اشتغال اظهار کرد: هر اقدامی که از سوی مسئولین برای رفع معضل اشتغال انجام شود می تواند نقش مهمی در افزایش اعتماد و رضایت عمومی داشته باشد.

فرماندار کرمانشاه در ادامه با اشاره به اختصاص 176 میلیارد تومان برای اجرای طرح اشتغال پایدار روستایی در استان کرمانشاه در مرحله اول، گفت: 30 درصد این تسهیلات که با نرخ سود شش درصد در اختیار متقاضیان قرار خواهد گرفت، به شهرستان کرمانشاه اختصاص دارد.

فرماندار کرمانشاه سپس سهم استان از تسهیلات اشتغال فراگیر را 357 میلیارد تومان عنوان کرد و افزود: به این تسهیلات یارانه دو تا هشت درصدی تعلق می گیرد و باید برای جذب کامل آن نیز برنامه‌ریزی شود.

رنجبر با بیان اینکه تاکنون 52 طرح با اعتبار مورد نیاز 61 میلیارد تومان و فرصت اشتغالزایی 730 نفر برای دریافت تسهیلات اشتغال پایدار روستایی در استان کرمانشاه پیش پذیرش شده اند، افزود: تاکنون 28 مورد از این طرح ها با اعتبار مورد نیاز بیش از 35 میلیارد تومان و فرصت اشتغالزایی بالغ بر 400 نفر در کمیته شورای اشتغال شهرستان کرمانشاه مصوب شده اند.

رنجبر تاکید کرد: مسئولین شهرستان کرمانشاه علاوه بر جذب کامل اعتبارات تخصیص یافته به این شهرستان باید برای جذب سهم جذب نشده سایر بخش ها نیز برنامه ریزی کنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: