• جمعه ۱۳ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۸
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9611-10614-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

حضور 450 میهمان در یازدهمین گردهمایی راهنمایان گردشگری در کرمانشاه

دبیر یازدهمین گردهمایی راهنمایان گردشگری کشور در استان کرمانشاه از شرکت 450 میهمان داخلی و خارجی در این گردهمایی خبرداد.   

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، آزاده دادفرین در نشست ستاد خدمات سفر استان که در استانداری برگزارشد، به برگزاری یازدهمین گردهمایی راهنمایان گردشگری کشور به مناسبت روز جهانی راهنمایان گردشگری اشاره کرد و افزود: اینگردهمایی طی روزهای یکم تا چهارم اسفند امسال به میزبانی استان کرمانشاه برگزار خواهد شد. 

وی راهنمایان گردشگری را پیشانی صنعت گردشگری خواند و ادامه داد: راهنمایان گردشگری سفیران فرهنگی هستند که به معرفی استان های دارای جاذبه گردشگری می پردازند. 
 
دبیر یازدهمین گردهمایی راهنمایان گردشگری کشور در استان کرمانشاه از راه اندازی پویش "بریم کرمانشاه" در فضای مجازی برای این گردهمایی خبرداد و عنوان کرد: در این پویش جاذبه های گردشگری کرمانشاه معرفی می شود. 

وی تصریح کرد: یکی از اهداف گردهمایی راهنمایان گردشگری کشور  در استان کرمانشاه اطلاع رسانی و تبلیغات گسترده برای ظرفیت های گردشگری این استان است.  

دادآفرین اضافه کرد: جمعا 450 میهمان داخلی و خارجی از کشور در این همایش حضور خواهند یافت. 

وی هزینه برگزاری این همایش را 600 میلیون تومان برآورد کرد. 

دبیر یازدهمین گردهمایی راهنمایان گردشگری کشور در استان کرمانشاه معبد آناهیتا، بیستون، کتیبه آنوبانی نی، قصرشیرین، سراب روانسر، پاوه،  قوری قلعه و روستای شمشیر را از جمله مسیرهای بازدید برای میهمانان این همایش عنوان کرد. 

وی همچنین خواستار ساخت تندیس رویداد، تغییر نام پارک جدیدالتاسیس روبروی ترمینال راه کربلا به نام راهنمایان گردشگری و حضور دستگاه های خدمات رسان استان دراین گردهمایی شد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: