• جمعه ۱۳ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۳
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9611-10814-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

عضو شورای شهر کرمانشاه مطرح کرد:

مسئولین و اعضای شوراها لیست اموال خود را قبل و بعداز مسئولیت اعلام کنند

عضو شورای شهر کرمانشاه پیشنهاد کرد، مسئولین، نمایندگان و اعضای شوراهای شهر و روستا لیست اموال و دارایی خود را در راستای شفاف سازی برای مردم، در  دوران قبل و بعد از مسئولیت به قوه قضاییه و مردم اعلام کنند.

غلامرضا امیری در گفت و گو با خبرنگار سرویس اجتماعی ایسنا منطقه کرمانشاه، اظهار کرد: این کار موجب افزایش اطمینان و اعتماد مردم به مسئولین می‌شود.

وی با اعلام آمادگی جهت ارائه لیست اموال و دارایی خود اظهار کرد: حاضرم در این خصوص پیش‌قدم شده و لیست اموالم را به مردم و قوه قضاییه اعلام کنم.

امیری افزود: با وجود اینکه چندین دوره در شورای شهر بوده‌ام، اما دارایی‌ام نسبت به قبل از دوره اول شورای شهر کمتر شده که اسناد آن موجود است. در این زمینه اگر شهروندی ابهامی داشت می‌تواند به دفترم مراجعه کند تا اثبات کنم.

وی گفت: از سایر مسئولین، نمایندگان و اعضای شوراهای شهر و روستا هم می‌خواهم این کار را انجام دهند و پس از پایان مسئولیت نیز لیست دارایی‌های خود را اعلام کنند تاافراد امانتدار و امین اموال مردم مشخص شود.

این عضو شورای شهر کرمانشاه اظهار کرد: پیشنهاد می‌کنم در راستای شفاف‌سازی برای مردم در یک کنفرانس خبری با حضور اصحاب رسانه و خبرنگاران بعنوان نمایندگان افکار عمومی دارایی‌های خود را به مردم اعلام کنیم و در پایان دوره مسئولیت نیز قوه قضاییه بررسی کند.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: