• چهارشنبه ۱۸ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۷
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9611-3084-5
  • خبرنگار : 6
  • منبع خبر : ----

مدیرکل پشتیبانی امور دام کرمانشاه:

کمبودی برای تامین گوشت قرمز و مرغ منجمد بازار شب عید استان نداریم

مدیرکل پشتیبانی امور دام استان کرمانشاه با اشاره به اندیشیده شدن تمهیدات لازم برای تامین گوشت قرمز و مرغ منجمد بازار شب عید استان، گفت: هیچ کمبودی برای تامین این اقلام نداریم.

اسماعیل پرویزی‌فر در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، اضافه کرد: از نظر ذخایر گوشت قرمز و مرغ منجمد در استان هیچ مشکلی نداریم و به اندازه کشش بازار ذخیره‌سازی انجام گرفته است.

پرویزی‌فر وظیفه شرکت پشتیبانی امور دام را حفظ ذخایر راهبردی و تنظیم بازار عنوان کرد و افزود: این شرکت می کوشد با ذخیره سازی اقلام مورد نیاز مردم در مقاطع مختلف زمانی که بازار گرفتار تلاطم می شود، کار تنظیم بازار را انجام داده و از بالا رفتن ناگهانی قیمت‌ها جلوگیری کند که در این راستا هم هیچ مشکلی برای تنظیم بازار شب عید استان نداریم.

مدیرکل پشتیبانی امور دام استان کرمانشاه با اشاره به موجود بودن 20 تن گوشت قرمز منجمد در سردخانه‌های استان، اظهار کرد: تا شب عید 80 تن دیگر گوشت قرمز منجمد وارد سردخانه‌های استان خواهد شد و میزان ذخایر گوشت قرمز منجمد استان به 100 تن خواهد رسید که این میزان بیش از نیاز استان خواهد بود.

پرویزی‌فر همچنین با بیان اینکه در حال حاضر بالای 600 تن مرغ منجمد در سردخانه‌های استان موجود است، افزود: برای تامین مرغ منجمد مورد نیاز استان هیچ مشکلی نداریم.

پرویزی‌فر مجموع مرغ منجمد توزیع شده در بازار شب عید سال گذشته در استان را 280 تن عنوان کرد.

وی با بیان اینکه مرغ منجمد در استان کرمانشاه خیلی متقاضی ندارد، گفت: هرچقدر که نیاز استان باشد مرغ منجمد تامین می شود.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: