• چهارشنبه ۱۸ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۲۰:۳۰
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9611-5584-5
  • خبرنگار : 6
  • منبع خبر : ----

نائب رئیس اتاق تهران:

باید با تشویق سرمایه گذاران استان کرمانشاه را به دوران اوجش بازگرداند

نائب رئیس اتاق بازرگانی تهران با اشاره به آمار بالای بیکاری در استان کرمانشاه، گفت: باید با تشویق سرمایه گذاران، این استان را به دوران اوجش بازگرداند.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، علاء میرمحمدصادقی در مراسم انعقاد تفاهمنامه ساخت 39 مدرسه توسط اتاق بازرگانی ایران در مناطق زلزله استان کرمانشاه که امروز(18 بهمن ) در استانداری کرمانشاه برگزار شد، با تاکید بر اینکه عواطف مردم ایران در زلزله به خوبی تحریک شد، افزود:باید از فرصت ایجاد شده برای توسعه استان کرمانشاه استفاده شود.

میر محمدصادقی با اشاره به چشمگیر و کمر شکن بودن آمار بیکاری در منطقه، افزود: باید برای سرمایه گذاری در این استان حرکتی بشود.

نائب رئیس اتاق بازرگانی تهران اضافه کرد: انجام اقداماتی مثل توقف 10 ساله مالیات از تولید برای سرمایه گذاران جدید و قدیم، اختصاص تسهیلات فوق العاده و... می تواند سرمایه گذاران را جذب استان کند.

وی افزود: استان کرمانشاه روزگاری جزو فعال‌ترین استان های کشور بوده که امروز به این حال و روز افتاده و باید با تشویق سرمایه گذارن این استان را به دوران اوجش بازگرداند.

غلامحسین شافعی رئیس اتاق بازرگانی ایران نیز در این مراسم با اشاره به حرکت خودجوش مردم سراسر کشور در کمک رسانی به زلزله زدگان استان کرمانشاه، افزود: اتاق بازرگانی انجام کارهای اساسی در کمک به زلزله زدگان را در اولویت کاری خود گذاشته که ساخت مدرسه بهترین گزینه برای انجام این گونه اقدامات در استان بود.

شافعی  با اشاره به ساخت 39 مدرسه از سوی اتاق بازرگانی در مناطق زلزله زده استان کرمانشاه، گفت: باید برنامه ریزی ها برای اتمام کار ساخت این مدارس را برای اول شهریور بگذاریم تا مدارس مهر ماه آماده تحویل به دانش آموزان باشند.

 مسعود خوانساری رئیس اتاق بازرگانی تهران نیز در این مراسم مدیرت زلزله استان کرمانشاه را یکی از موفق‌ترین مدیریتها عنوان کرد و افزود: فشارهای مدیریت ارشد استان در کنار فشارهای فضای مجازی این مهم را محقق کرد.

خوانساری با اشاره به تلاش های خوب انجام گرفته در مدیریت زلزله، ابراز امیدواری کرد: بازسازی مناطق زلزله‌زده کرمانشاه ظرف کمتر از یک سال به سامان برسد.



انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: