• چهارشنبه ۱۸ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۲۱:۴۳
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9611-16814-5
  • خبرنگار : 3
  • منبع خبر : ----

استاندار کرمانشاه:

شهر کرمانشاه به اندازه یک استان کار دارد/ فقر "مطالبه گری" داریم

استاندار کرمانشاه با اشاره به مشکلات بسیار استان، گفت: متاسفانه در استان فقر مطالبه گری داریم.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، هوشنگ بازوند در آیین بازگشایی تونل فاز اول پروژه قطار شهری کرمانشاه که امروز (18 بهمن ماه) برگزار شد با اشاره به مشکلات و چالش های بسیار در شهر کرمانشاه، گفت: شهر کرمانشاه به اندازه یک استان کار دارد و مسئولیت اداره آن دشوار است.

وی با اشاره به فقر مطالبه گری در استان، گفت: برای رفع مشکلات استان و شهر کرمانشاه باید بتوانیم مشکلات خود را به گوش مدیران کشوری برسانیم.

وی افزود: تا حد زیادی در این زمینه تلاش کرده ایم و بارها مشکلات استان را برای رییس جمهور و رییس سازمان برنامه و بودجه مطرح کرده ام.

استاندار کرمانشاه در ادامه از تصویب 2849 میلیارد تومان اعتبار برای مناطق زلزله استان در مرحله دوم تخصیص اعتبارات خبر داد و گفت: تصویب این رقم برای استان نشان از حساس شدن مدیران کشوری نسبت به مشکلات مردم استان دارد.

وی به مشکلات اقتصادی استان نیز اشاره کرد و افزود: پروژه هایی در استان باید اجرایی شده و پیگیری شوند که در رونق اقتصاد استان نقش داشته باشند.

بازوند با بیان اینکه قطار شهری کرمانشاه را نباید پروژه ای شهری محسوب کرد، گفت: اهمیت این پروژه بسیار بالاست و همه مدیران استان باید در حد توان به پیشبرد این پروژه کمک کنند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: