• شنبه ۲۱ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۰۸:۲۲
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9611-18214-5
  • خبرنگار : 3
  • منبع خبر : ----

اعلام محدودیت های "ترافیکی" راهپیمایی 22 بهمن

رئیس پلیس راهور استان کرمانشاه اعلام کرد: در روز راهپیمایی ۲۲ بهمن به جهت برقراری امنیت ترافیکی راهپیمایان، محدودیت های ترافیکی اعمال می شود.

به گزارش ایسنا منطقه کرمانشاه، سرهنگ فضل الله شیری اظهار کرد: روز ۲۲ بهمن ماه با توجه به مسیر راهپیمایی، در طول خیابان مدرس ومسیرهای منتهی به آن، اعم از کوچه وخیابانهای شرقی و غربی تا تقاطع بسیج محدودیت تردد و توقف اعمال خواهد شد.

رئیس پلیس راهور استان کرمانشاه گفت: همچنین از مسیر تقاطع جوانشیر به سمت تقاطع مدرس، میدان غدیر به سمت چهارراه مدرس، تقاطع آتشنشانی به سمت چهارراه بسیج، تقاطع 17 شهریور به سمت بلوار شهید بهشتی و تقاطع دادگستری به سمت چهار راه بسیج محدودیتهای تردد ممکن است بنا بر ضرورت بصورت مقطعی اعمال شود.

شیری با اشاره به اینکه در معابر و کوچه های مرتبط با بلوار شهید بهشتی تا مسیر چهار راه بسیج محدودیت تردد اعمال می شود، بیان کرد: البته در مسیرهای با محدودیت تردد، خیابانهای موازی از جمله "بنت الهدی" به خیابان شهید "اشک تلخ" و بلوارمصطفی امامی به سمت خیابان کوهساری به عنوان محورهای جایگزین در نظر گرفته شده اند.

این مقام انتظامی خاطر نشان کرد: از ساعت شش صبح روز 22 بهمن ماه پارک خودرو در مسیر راهپیمایی ممنوع است اما اعمال محدودیت ها از ساعت ۸ صبح آغاز می شود همچنین خودروهای متوقف شده در مسیرهای راهپیمایی با ممنوعیت و محدودیت تردد به وسیله جرثقیل انتقال داده می شوند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: