• شنبه ۲۱ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۷
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 9611-1296-5
  • خبرنگار : 6
  • منبع خبر : ----

فرماندار کرمانشاه اعلام کرد:

مسیر راهپیمایی 22 بهمن کرمانشاه از مسجد جامع به سمت چهارراه بسیج خواهد بود

فرماندار کرمانشاه مسیر راهپیمایی 22 بهمن شهر کرمانشاه را از مسجد جامع به سمت چهار راه بسیج  اعلام کرد.

 فضل‌الله رنجبر در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه با اشاره به تغییر مسیر راهپیمایی 22 بهمن شهر کرمانشاه، اظهار کرد: کرمانشاهیان از ساعت 9 و نیم صبح فردا(22 بهمن) از مسجد جامع به سمت چهار راه بسیج راهپیمایی خواهند کرد.

رنجبر با بیان اینکه راهپیمایی 22 بهمن امسال شهر کرمانشاه تنها یک مسیر خواهد داشت، افزود: پیش از این مسیر چهار راه بسیج تا خیابان مدرس به عنوان مسیر راهپیمایی 22 بهمن شهر کرمانشاه اعلام شده بود.

فرماندار کرمانشاه محل تجمع نهایی راهپیمایی 22 بهمن شهر کرمانشاه را چهار راه بسیج عنوان کرد و افزود: سخنران مراسم راهپیمایی 22 بهمن شهر کرمانشاه یکی از وزرا خواهد بود.

وی در ادامه با اشاره به ضرروت حضور پرشور مردم در راهپیمایی 22 بهمن امسال تصریح کرد: امسال بیش از هر مقطع زمانی دیگری حضور گسترده و پرشور مردم در راهپیمایی ضرورت دارد.

 رنجبر حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن را خنثی کننده نقشه‌های شوم دشمنان عنوان و اظهار کرد: حضور گسترده مردم در این راهپیمایی موجی از امیدواری برای دوستان نظام در پی خواهد شد و بار دیگر دشمنان نظام را مایوس خواهد کرد.

فرماندار کرمانشاه در ادامه با اشاره به طنین انداز شدن بانگ الله اکبر از پشت بام خانه‌های کرمانشاهیان راس ساعت 21 امشب(21 بهمن) همزمان با سراسر کشور، اظهار کرد: همزمان دو نقطه از شهر کرمانشاه شامل پارک کوهستان و پارک شیرین توسط ارتش و سپاه نور افشانی خواهد شد.

 رنجبر افزود: بانگ الله اکبر نیز از مناره های تمامی مساجد استان طنین انداز خواهد شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: