• شنبه ۲۱ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۴
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9611-18914-5
  • خبرنگار : 3
  • منبع خبر : ----

دعوت امام جمعه و استاندار کرمانشاه برای حضور در راهپیمایی 22 بهمن

نماینده ولی فقیه در استان و استاندار کرمانشاه در پیامی مشترک از مردم برای حضور در راهپیمایی 22 بهمن دعوت کردند.

به گزارش ایسنا منطقه کرمانشاه، آیت الله مصطفی علماء نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه و هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه با صدور پیامی مشترک از مردم استان برای حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن دعوت کردند.

متن پیام صادره به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

یوم الله ۲۲ بهمن به عنوان روز پیروزی خون بر شمشیر و یادآور ارجمندترین یادگار حضرت امام راحل «ره» که همانا انقلاب اسلامی ایران است همه ساله به عنوان آیینه‌ای تمام نما از وحدت و همدلی میان آحاد ملت شریف ایران و نظام مقدس جمهوری اسلامی در عرصه ی سیر و منصه قضاوت سایر ملت‌های جویای آزادگی و عزتمندی در مقابله با سیاست های قلدرمآبانه نظام استکبار جهانی قرار دارد.

یوم الله ۲۲ بهمن امسال و در پی دخالتهای گستاخانه و آشکار رئیس جمهور آمریکا در امور داخلی خانواده بزرگ وپرعظمت ایران اسلامی، از اهمیتی مضاعف برخوردار است.

هم اکنون که بدعهدی شیطان بزرگ و‌ عمق کینه توزی آن نظام متجاوز و‌ مداخله گر نسبت به ملت شریف ایران بر جهانیان عیان و اثبات شده و سیاستهای جاهلانه آمریکا در منطقه و جهان از جمله حمایت از رژیم‌های دیکتاتوری منطقه و تروریسم دولتی با شکست‌های روزافزون و پی در پی مواجه شده است، اوج استیصال و درماندگی صاحبان زر و زور و تزویر در ایجاد شکاف میان ملت عزیز و نظام مقدس جمهوری اسلامی بر همگان مبرهن است.

بی ترید مردم شریف و همیشه در صحنه استان کرمانشاه نیز همچون سالهای گذشته، دوشادوش و پای به پای دیگر آحاد ملت انقلابی ایران اسلامی، با اراده ای پولادین و حضوری حماسی و‌پرشور بار دیگر ندای استکبارستیزی و عدالتخواهی خود را در روز ۲۲ بهمن به گوش جهانیان خواهند رساند و با آرمانهای حضرت امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری مد ظله العالی تجدید میثاق نموده و انزجار خود را از ایادی ظلم و جور نشان خواهند داد.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: