• چهارشنبه ۲۵ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۶
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9611-23114-5
  • خبرنگار : 3
  • منبع خبر : ----

شهردار کرمانشاه:

امسال نزدیک یک میلیون مترمربع از معابر شهر "آسفالت" شد

شهردار کرمانشاه از آسفالت بیش از 997 هزار مترمربع از معابر سطح شهر کرمانشاه خبر داد.

به گزارش ایسنا منطقه کرمانشاه، آرش رضایی با اشاره به اجرای عملیات آسفالت و همچنین لکه‌گیری و ترمیم آسفالت در سطح معابر شهر با اولویت محلات، از آسفالت بیش از 997 هزار مترمربع معابر طی شش ماه(از ابتدای اردیبهشت تا پایان مهر) خبر داد.

وی با اشاره به اینکه حدود 120 هزار تن آسفالت در سطح معابر گسترده شده، گفت: طرح آسفالت بر اساس اولویت‌ها و نیازهای مناطق اجرا شده و بر این اساس به ترتیب مناطق دو، هفت، پنج، سه، شش، هشت، چهار و یک بیشترین تا کمترین میزان آسفالت‌ریزی و یا لکه‌گیری و ترمیم را داشته‌اند.

وی با اشاره به نزدیک شدن به سال نو و ضرورت بهسازی و ساماندهی فضاهای شهر گفت: در ادامه طرح بهسازی و مناسب سازی معابر و مسیرهای شهری در سطح مناطق برنامه‌ریزی هایی برای آماده سازی فضاهای شهری انجام شده که به اجرا خواهد رسید.

رضایی با بیان اینکه انجام آسفالت معابر به دلایل افزایش قیمت قیر مدتی است با اختلال مواجه است، تصریح کرد: پیگیریم تا هرچه زودتر این مشکل برطرف شود و بتوانیم بر اساس اولویت‌ها آسفالت معابر را از سر بگیریم.

شهردار کرمانشاه با تأکید بر اینکه بهسازی و ساماندهی معابر و خیابان‌ها به لحاظ تاثیرگذاری بر فضای ارتباطی شهر امری مهم و ضروری است، خاطرنشان کرد:  این موضوع همواره مورد توجه و تاکید مجموعه مدیریت شهری و شورای شهر کرمانشاه است.

رضایی ابراز امیدواری کرد: با انجام اینگونه اقدامات بتوان گامی موثر جهت خدمت رسانی به شهروندان کرمانشاهی و همچنین گردشگران و مسافران برداشت.

وی درباره شناسایی معابر اولويت دار نيز گفت: برای اين کار تيمي نظارتي انتخاب شده و اولویت اول معابر اصلي و خیابان‌های درجه يک شهر هستند که اين معابر با دستگاه‌های مجهز آسفالت می‌شوند.

رضایی گفت: بخشي هم آسفالت داخل مناطق است که در کوچه‌ها توزيع می‌شود و اين بخش بيشتر براي مردم ملموس است. در اغلب مناطق اکثر معابر فرعي دچار کمبود آسفالت بوده و يا آسفالت نیازمند ترمیم و لکه گیری است.

شهردار کرمانشاه تأکید کرد: همچنين يک برنامه ريزي هم انجام شده  که بخشي از آسفالت سالانه مخصوص مناطق و معابر فرعي شود و با توجه به شاخص‌هایی که از قبل تعيين و شناسنامه دار شده، برنامه ريزي‌هایي انجام و توزيع آسفالت انجام می‌شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: