• چهارشنبه ۲۵ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۳
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9611-23314-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

مشاور عالی فدراسیون کشتی:

کشتی ایران مظلوم واقع شده است

مشاور عالی در امور اجرایی فدراسیون کشتی ایران به مشکلات کشتی ایران اشاره کرد و گفت: کشتی ایران مظلوم واقع شده است.
 
به گزارش خبرنگار ایسنامنطقه کرمانشاه، پرویز سیروس پور امروز (25 بهمن) در نشست مجمع عادی سالانه هیات کشتی استان کرمانشاه، با بیان اینکه مردم ایران تنها منتظر کسب مدال از کشتی گیران هستند، اظهار کرد: این درحالیست که برای مثال بین کشتی گیران ما و کشتی گیران آمریکایی از نظر امکانات، تجهیزات و تغذیه توازنی وجود ندارد.
 
وی ادامه داد: این غیرت و قدرت کشتی گیران ایرانی است که باعث افتخار آفرینی و قهرمانی آنان در میادین مختلف جهانی و بین المللی می شود.
 
مشاور عالی فدراسیون کشتی با بیان اینکه هیات های کشتی استانهای کشور دارای مشکلات بسیاری هستند، افزود: کشتی ایران مظلوم واقع شده و بیشتر بودجه ها برای رشته هایی مانند فوتبال است.
 
وی اضافه کرد: درحال حاضر در ورزش ما همه چیز با پول شروع و به پول ختم می شود. وضعیت اقتصادی کشور نیز اجازه نمی دهد از همه منابع جهت پیشرفت ورزش استفاده کنیم.
 
سیروس پور همچنین به روند رو به رشد کشتی کرمانشاه طی سالهای اخیر اشاره کرد و گفت: تاچند سال پیش وضعیت کشتی کرمانشاه بگونه ای شده بود که دیگر حرفی برای گفتن نداشت.
 
وی اضافه کرد: طی چند سال گذشته تحولات خوبی در کشتی کرمانشاه بوجود آمده که زمان می خواهد تا اثرات کامل آن نشان داده شود.
 
مشاور عالی فدراسیون کشتی خاطر نشان کرد: اگر کشتی کرمانشاه می‌خواهد به موفقیت های آتی برسد باید مسئولان ورزش و هیات استان بصورت زنجیروار با هم همکاری داشته باشند.
 
وی با بیان اینکه مردم ایران کرمانشاه را با نام کشتی می شناسند، افزود: باید تلاش کنید تا کشتی کرمانشاه بیش از این برجسته شود.
 
سیروس پور به میزبانی کرمانشاه برای برگزاری مسابقات جام جهانی کشتی 2017 اشاره کرد و یادآورشد: میزبانی شایسته کرمانشاه ثابت کرد این استان قابلیت برگزاری چندین مسابقه  بین المللی را در طول سال دارد.
 
وی تاکید کرد: مشکلات کشتی کرمانشاه را در فدراسیون پیگیری خواهم کرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: