• چهارشنبه ۲۵ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۴
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9611-23414-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

مدیرکل ورزش وجوانان کرمانشاه:

فدراسیون کشتی نگاه جدیدی به استانها داشته باشد

مدیرکل ورزش وجوانان استان از فدراسیون کشتی خواست، نگاه جدیدی به استانها داشته باشد.
 
به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، ارسلان حسینی امروز (25 بهمن) در نشست مجمع عادی سالانه هیات کشتی استان، جامعه کشتی کرمانشاه را یک جامعه بزرگ خواند و اظهار کرد: کرمانشاه در ایران با کشتی شناخته می شود و افتخارات بزرگی در کشتی داریم.
 
وی از بی توجهی فدراسیون کشتی در بحث کمک مالی به هیات استان انتقاد کرد و ادامه داد: فدراسیون کشتی از ابتدای امسال تاکنون حتی یک ریال به هیات کشتی استان کرمانشاه کمک نکرده است.
 
مدیرکل ورزش وجوانان استان کرمانشاه تصریح کرد: فدراسیون کشتی باید به استانها نگاه جدیدی داشته باشد.
 
وی در ادامه به ظرفیت های استان در ورزش کشتی اشاره کرد و گفت: اگر می خواهیم کرمانشاه در رده بزرگسالان چندین کشتی گیر ملی پوش داشته باشد، باید همه با هم کار کنیم.
 
حسینی افزود: اداره کل ورزش وجوانان استان، هیات کشتی استان و فدراسیون کشتی سه ضلع مثلثی هستند که باید برای تحقق تحولات مثبت در کشتی کرمانشاه باهم کار کنند.
 
حسینی به وضعیت کشتی شهرستان های استان نیز اشاره کرد و افزود: کشتی رده بزرگسالان در شهرستانهای استان مطرح نیست، اما در سایر رده های سنی موفق هستند.
 
وی تصریح کرد: وضعیت زیرساخت ها و سالن های کشتی در همه شهرستانهای استان از سایر رشته های ورزشی مناسب تر است، لذا باید تلاش کنیم تا در رده بزگسالان نیز شهرستان ها قوی شوند.

مدیرکل ورزش وجوانان استان کرمانشاه همچنین تاکید کرد: برای سال 97 در بحث کشتی باید یک برنامه ریزی متناسب با شرایط استان داشته باشیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: