• چهارشنبه ۹ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۱
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9612-184-5
  • خبرنگار : 5
  • منبع خبر : ----

رئیس اتحادیه بارفروشان کرمانشاه:

آنقدر میوه ارزان و با کیفیت داریم که نیازی به میوه تنظیم بازار عید نیست

رئیس اتحادیه بارفروشان کرمانشاه با اشاره به فراوانی میوه در بازار کرمانشاه، گفت: در این شرایط دیگر نیازی به میوه تنظیم بازار شب عید نداریم و این کار فقط باعث می‌شود کاسبی میوه‌فروشان کساد شود.

عیسی حاج‌علیانی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، با اشاره به نزدیک شدن عید و وضعیت بازار میوه در کرمانشاه، اظهار کرد: اکنون میوه در بازار کرمانشاه بسیار زیاد است و چون مردم قدرت خرید ندارند، با قیمت بسیار پایین به فروش می‌رسد.

وی ادامه داد: قیمت پرتقال "تامسون" اکنون در میدان بار کیلویی 1400 تا 1500 تومان است که گاهی با قیمت کیلویی دو هزار تومان هم به دست مصرف کننده می‌رسد.

رئیس اتحادیه بارفروشان کرمانشاه با بیان اینکه قیمت هر کیلو سیب نیز از 1300 تومان شروع می‌شود و حداکثر سه هزار تومان است، خاطرنشان کرد: سیب هم به فراوانی و با قیمت مناسب در بازار داریم.

حاج‌علیانی دلیل وفور میوه در بازار امسال را پربار بودن درختان و تولید فراوان میوه اعلام کرد و گفت: به دلیل افزایش عرضه قیمت‌ها نیز پایین است.

وی معتقد است، در چنین شرایطی که میوه ارزان و زیاد در بازار داریم، دیگر نیازی به میوه تنظیم بازار شب عید نیست.

رئیس اتحادیه بارفروشان کرمانشاه خاطرنشان کرد: میوه‌ای که اکنون داریم از میوه تنظیم بازار شب عید ارزانتر و کیفیت آن نیز بسیار خوب است.

حاج‌علیانی تصریح کرد: در چنین شرایطی عرضه میوه فقط بازار میوه‌فروشان را تحت تاثیر قرار می‌دهد و باعث کاهش فروش آنها خواهد شد.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: