• سه شنبه ۸ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۰۸:۵۸
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 9612-1514-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

اختصاص 9 میلیارد تومان اعتبار به پروژه "استخرقهرمانی" کرمانشاه

مسئول نظارت فنی بر اماکن ورزشی اداره کل ورزش وجوانان استان کرمانشاه از اختصاص 9 میلیارد و 500 میلیون تومان اعتبار به پروره استخر قهرمانی کرمانشاه خبر داد.

 فرهمند سال افزون در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، با بیان اینکه کلنگ ساخت استخر قهرمانی کرمانشاه سال 1386 به زمین زده شد، اظهار کرد: این پروره در زمینی به مساحت 10 هزار متر مربع در دهکده المپیک کرمانشاه یکی از بزرگترین استخرهای قهرمانی کشور خواهد بود.

وی ادامه داد: این پروژه در حال حاضر با 68 درصد پیشرفت فیزیکی نیمه فعال است.

مسئول نظارت فنی بر اماکن ورزشی اداره کل ورزش وجوانان استان کرمانشاه از صرف 17 میلیارد تومان اعتبار برای این پروره خبر داد و عنوان کرد: برای تکمیل این پروژه به 23 میلیارد تومان دیگر اعتبار نیاز است.

وی تصریح کرد: پروژه استخر قهرمانی یک پروژه ملی است که تامین اعتبار آن نیز باید از محل منابع ملی انجام گیرد، اما از سال 91 برای آن اعتباری اختصاص نیافته است.

سال افزون خاطرنشان کرد: با توجه به اهمیت این پروژه و ضرورت راکد نماندن آن، اداره کل ورزش و جوانان استان از محل اعتبارات ارزش افزوده استانی و بودجه خود امسال 9 میلیارد و 500 میلیون تومان به این پروژه اعتبار اختصاص داده است.

وی تاکید کرد: این اعتبار باید تا تیرماه سال آینده بصورت کامل جذب شود.

مسئول نظارت فنی بر اماکن ورزشی اداره کل ورزش وجوانان استان کرمانشاه با بیان اینکه شاکله پروژه استخر قهرمانی انجام شده و تاسیسات مکانیکی، کاشی کاری، نازک کاری و برخی از جزی
یات آن باقی مانده است، اضافه کرد: بیشتر اعتبار 9 میلیارد تومانی که برای پروژه اختصاص داده ایم صرف تاسیسات مکانیکی آن خواهد شد.

وی یادآورشد: درصورتی که اعتبار مورد نیاز این پروژه تخصیص یابد، می توان امیدوار بود تا پایان سال 97 به پایان برسد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: