• پنجشنبه ۳ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۰
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 9612-396-5
  • خبرنگار : 6
  • منبع خبر : ----

فرماندار کرمانشاه:

احزاب سیاسی در کنار "نقد" به ارائه راهکار برای حل مشکلات بپردازند

فرماندار کرمانشاه با اشاره به اهتمام دولت تدبیر و امید به رونق فعالیت احزاب سیاسی، اظهار کرد: دولت تدبیر و امید علاقمند به حضور احزاب در صحنه‌های سیاسی بوده و اعتقاد به دو طرفه بودن این تعاملات دارد، به این معنا که احزاب باید در کنار نقادی به ارائه راهکار برای حل مشکلات و تنگناها بپردازند.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، فضل‌الله رنجبر در دیدار باجمعی از اعضاى حزب همبستگى در کرمانشاه اظهار کرد: احزاب در ایجاد نشاط در ابعاد مختلف سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و ... نقش مهمی دارند، تا جایی که می توانند در ایجاد فضای همراه با نشاط، امید و امیدواری در جامعه تلاش کنند.

رنجبر با بیان اینکه احزاب در متن اجتماع هستند، از احزاب خواست تا برای شناسایی افکار و ایده‌های نخبگان که به حل مشکلات جامعه منجر خواهد شد، برنامه‌ریزی کنند.

 فرماندار کرمانشاه در ادامه با بیان اینکه در حال حاضر با مشکلاتی مثل بیکاری و عدم رونق اقتصادی در حوزه شهرستان کرمانشاه، استان و حتی کشور مواجه هستیم، اظهار کرد: غیرمنصفانه است که انتظار حل تمامی مشکلات کنونی را از دولت تدبیر و امید داشته باشیم.

رنجبر با یادآور شدن اینکه مقابله با مشکلات به ویژه مشکل بیکاری می‌تواند در افزایش رضایتمندی مردم اثرگذار باشد، اضافه کرد: مسئولان باید تلاش خود را برای حل مشکلات مضاعف کنند.

وی با تاکید بر اینکه با جذب سرمایه‌گذاران مشکلات تولید و رونق فضای کسب و کار حل خواهد شد، افزود: تا زمانی که امید در جامعه بستر سازی نشود، نمی توان به جذب سرمایه‌گذاران و در پی آن تولید و حل مشکلات اقتصادی امید داشت.

فرماندار کرمانشاه با اشاره به تلاش عده ای برای ایجاد موج یاس و ناامیدی در جامعه، این پرسش را مطرح کرد که آیا پر کردن جامعه از یاس و ناامیدی می تواند در رفع مشکلات موثر باشد، یا ایجاد موج امید و نشاط.

وی تصریح کرد: قطعا در فضای نشاط و امیدواری حل مشکلات تسریع خواهد شد.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: