• شنبه ۵ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۹
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 9612-286-5
  • خبرنگار : 5
  • منبع خبر : ----

از امروز و با حضور 24 تیم

رویداد کارآفرینی "اکسیر" در جهاددانشگاهی کرمانشاه آغاز می‌شود

معاون فرهنگی سازمان جهاد دانشگاهی استان کرمانشاه از آغاز به کار رویداد کارآفرینی "اکسیر" در کرمانشاه خبر داد.

بهزاد خدادادی شاهیوند در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، با بیان اینکه رویداد کارآفرینی اکسیر از امروز (5 اسفند) در کرمانشاه آغاز به کار می‌کند، اظهار کرد: این رویداد حدود دو هفته ادامه دارد و اختتامیه آن 19 اسفند برگزار خواهد شد.

وی هدف از برگزاری این رویداد را ترویج فرهنگ کار و کارآفرینی اعلام کرد و ادامه داد: این رویداد با محوریت "کسب و کارهای اینترنتی" برگزار می شود و دانشجویانی که در این زمینه کار کرده و یا علاقمند به کار هستند برای حضور در این رویداد اعلام آمادگی کرده‌اند.

معاون فرهنگی سازمان جهاد دانشگاهی کرمانشاه از حضور 24 تیم از دانشجویان سراسر استان در این رویداد خبر داد و افزود: برای هر سه تیم یک "منتور" یا هدایت‌گر در نظر گرفته می‌شود تا بتوانند با کمک آن طرح خود را پردازش و پخته کنند و در نهایت برای ارائه هر ایده سه دقیقه زمان داده می‌شود.

وی تصریح کرد: در مراسم اختتامیه این رویداد که 19 اسفند برگزار خواهد شد، از سه تیم برتر بر اساس رای داوران تجلیل خواهد شد.

به گفته این مسئول در زمان دو هفته‌ای رویداد اکسیر، دو پیش رویداد و دو کارگاه آموزشی نیز برگزار خواهد شد و رویداد اصلی نیز هفته آخر است.

معاون فرهنگی سازمان جهاد دانشگاهی کرمانشاه خاطرنشان کرد: رویداد کارآفرینی اکسیر در جهاد دانشگاهی پنج استان کشور برگزار می‌شود که کرمانشاه هم جزو آنها است.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: