• شنبه ۵ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۷
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 9612-288-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

شرکت پالایش نفت کرمانشاه حامی کشتی استان می‌شود

رییس هیات کشتی استان کرمانشاه از اعلام حمایت همه جانبه مدیریت شرکت پالایش نفت کرمانشاه از برنامه های هیات کشتی استان در سال ۹۷ خبر داد.

به گزارش ایسنا منطقه کرمانشاه، محمدحسین محبی در این باره اظهارکرد: جلسه ایی با سهدار عمده و اعضای هیات مدیره شرکت پالایش نفت کرمانشاه در خانه کشتی داشتیم که پس از مشاهده تمرینات نونهالان کشتی گیر کرمانشاهی، سهامدار عمده پالایشگاه کرمانشاه قول حمایت ویژه از کشتی استان را داد.

وی ادامه داد: ایشان قول داد که شرکت پالایش نفت کرمانشاه در سال ۹۷ کلیه هزینه ها و مخارج سالیانه هیات کشتی استان را تقبل کند که این اقدام در نوع خود بی نظیر و نجات بخش کشتی استان است.

محبی تصریح کرد: همچنین هیات کشتی استان سال آینده می تواند با نام شرکت پالایش نفت کرمانشاه در لیگ برتر تیم داری کند که این اقدام هم به کشتی گیران استان انگیزه می دهد و هم مشتاقان ورزش کشتی در استان را به سالن های مسابقات می کشاند.

رییس هیات کشتی استان کرمانشاه گفت: سالهاست که به دنبال جذب اسپانسر می گردیم اما تا کنون موفق به جذب اسپانسری اینچنینی که همه هزینه های هیات را تقبل کند، نشده بودیم.

محبی افزود: استان کرمانشاه باید قدر چنین سرمایه گذاران ارزشمندی را بداند، اما متاسفانه برخی افراد به جای پهن کردن فرش قرمز برای سرمایه گذاران بخش خصوصی، مدام برای آنها سنگ اندازی و مانع تراشی می کنند.


وی با اشاره به هزینه های سنگین هیات کشتی در طول سال، گفت: استان کرمانشاه بیش از ۲۰ هزار نفر کشتی گیر بیمه شده دارد و در طول سال بیش از ۳۰ تا ۴۰ تیم به مسابقات داخلی و خارجی اعزام می کند که با بودجه های اندک فدراسیون کشتی و اداره کل ورزش و جوانان هرگز نمی توان کاری از پیش برد.

رییس هیات کشتی استان کرمانشاه در پایان اظهارکرد: مردم کرمانشاه عاشق کشتی هستند و این را در مسابقات جام جهانی گذشته که کرمانشاه میزبان بود به خوبی نشان دادند، بنابراین نیاز دارد که بیش از اینها برای آن هزینه کنیم و حالا که شرکت پالایش نفت کرمانشاه پیش قدم شده و می‌خواهد کمک حال کشتی استان باشد، باید قدردان او باشیم و با کسب نتایج ارزشمند کشوری، آسیایی و جهانی پاسخگوی این حمایتهای ارزشمند باشیم.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: