• سه شنبه ۸ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۸
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9612-2384-5
  • خبرنگار : 5
  • منبع خبر : ----

بازدید سر زده مدیرکل حمل و نقل کرمانشاه از پایانه شهید کاویانی

خسروانی: وضعیت این پایانه قابل مقایسه با گذشته نیست

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه به صورت سرزده از پایانه مسافربری شهید "کاویانی" کرمانشاه بازدید کرد.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، بهمن خسروانی، امروز(8 اسفند)در حاشیه این بازدید در جمع خبرنگاران از بهبود وضعیت پایانه شهید کاویانی نسبت به سال‌های قبل خبر داد و افزود: وضعیت این پایانه با گذشته قابل مقایسه نیست.

وی ساماندهی دلالان را یکی از مهمترین اقدامات انجام شده دانست که در گذشته مشکلات زیادی برای مسافران ایجاد می‌کردند و گفت: با حکم دادستانی نسبت به جمع آوری این دلالان اقدام شد و اکنون دیگر شاهد فعالیت دلال در ترمینال شهید کاویانی نیستیم.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه ادامه داد: در آستانه ایام نوروز نظارت جدی بر ترمینال انجام خواهد شد تا شاهد هیچگونه تخلف و نابسامانی در این ترمینال نباشیم.

خسروانی از طرح یکسان سازی پوشش رانندگان و پرسنل شرکت‌های حمل و نقل هم خبر داد و اظهار کرد: کلیه رانندگان، فروشندگان بلیط، پرسنل شرکت‌های حمل و نقل و ... موظفند پوشش یکسان و مشخص با برچسب نام و نام خوانوادگی داشته باشند تا در صورت بروز هرگونه مشکل مردم بتوانند آنها را بشناسند.

وی یادآور شد: این طرح از 15  اسفند اجرا می‌شود.

وی سپس با اشاره به قدمت زیاد این ترمینال، خاطرنشان کرد: ترمنیال شهید کاویان سال 76 و برای فعالیت موقت ساخته شد و اکنون شکل دائمی پیدا کرده است.

به گفته این مسئول، طرح جابجایی این ترمینال و نزدیک شدن آن به ایستگاه راه آهن و فرودگاه نیز مطرح است که مسئولیت اصلی آن با شهرداری کرمانشاه می‌باشد.

خسروانی تصریح کرد:  شهرداری پیگیر تعیین محل جدید برای جابجایی ترمینال شهید کاویانی است.

وی درباره وضعیت شرکت‌های حمل و نقل استان نیز عنوان کرد: اکنون 70 شرکت حمل و نقل مسافری در استان داریم که 33 شرکت در بخش حمل و نقل اتوبوس، 27 شرکت در حمل و نقل مینی‌بوس و 10 شرکت در حمل و نقل سواری فعالیت دارند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه با اشاره به تعداد ناوگان حمل و نقل عمومی استان نیز گفت: 210 دستگاه اتوبوس، 985 دستگاه مینی‌بوس و 787 دستگاه سواری کار حمل و نقل مسافر در ناوگان حمل و نقل برون شهری کرمانشاه را بر عهده دارند.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: