• سه شنبه ۸ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۴
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9612-7014-5
  • خبرنگار : 5
  • منبع خبر : ----

پایانه شهید "کاویانی" کرمانشاه جابجا می‌شود

    مدیر پایانه های شهرداری کرمانشاه از برنامه شهرداری کرمانشاه برای جابجایی پایانه شهید کاویانی کرمانشاه خبر داد که دو گزینه برای این منظور در نظر گرفته شده است.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، افشار عبدی در حاشیه بازدید امروز (8 اسفند) از ترمنیال شهید کاویانی کرمانشاه در جمع خبرنگاران گفت: با توجه به قدمت ترمینال شهیدکاویانی و شرایط کنونی آن، شهرداری برای جابجایی این ترمینال برنامه دارد که دو جانمایی نیز در این خصوص انجام شده است.

وی ادامه داد: در سفیر اخیر وزیر راه و شهرسازی به استان کرمانشاه، ایشان تاکید داشت که ناوگان حمل و نقل در کنار هم باشد و از همین رو محلی در کنار ایستگاه راه آهن کرمانشاه که به فرودگاه هم نزدیک است برای جابجایی ترمینال کاویانی پیشنهاد شد.

مدیر ترمنیال‌های شهرداری کرمانشاه از پیگیری و رایزنی برای واگذاری این زمین به شهرداری یاد کرد و افزود: پس از تعیین تکلیف، زمین در اختیار بخش خصوصی قرار می‌گیرد تا ساخت ترمینال جدید کرمانشاه آغاز شود.

وی وسعت این زمین را حدود شش هکتار اعلام کرد.

عبدی یادآوری کرد: برنامه دیگر این است که در محوطه ترمینال فعلی، ساخت و ساز محل جدید به وسعت 28 هزار متر مربع و در دو طبقه (هر طبقه 14 هزار مترمربع) آغاز شود.

وی از رایزنی برای پای کار آمدن یک شرکت فرانسوی برای احداث این ترمینال هم خبر داد.

به گفته عبدی، هنوز برآورد ریالی برای ساخت ترمینال جدید مشخص نیست.

مدیر پایانه های شهرداری کرمانشاه همچنین با اشاره به ساماندهی و تجهیز ترمینال راه کربلا، اظهار کرد: کار آسفالت این ترمینال نیز تا قبل از نوروز انجام خواهد شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: