• چهارشنبه ۹ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۰۸:۳۶
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 9612-7314-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

برپایی اردوی تیم ملی ورزش"سه گانه"در کرمانشاه

رئیس هیات ورزش سه گانه استان کرمانشاه گفت: اردوی تیم ملی ورزش سه گانه به منظور آمادگی برای حضور در مسابقات آسیایی 2018، در کرمانشاه در حال برگزاری است.

خلیل تنها در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، اظهار کرد: اردوی تیم ملی ورزش سه گانه به مدت 15 روز از 28 بهمن در کرمانشاه آغاز شده و تا 13 اسفند ادامه خواهد داشت.

وی ادامه داد: در این اردو هشت بازیکن تیم ملی به منظور آمادگی برای حضور در مسابقات آسیایی 2018  در کرمانشاه به تمرین می پردازند.

رئیس هیات ورزش سه گانه استان تصریح کرد: از هشت بازیکن حاضر در این اردو، سه بازیکن کرمانشاهی هستند.

وی ورزش سه گانه را از سخت ترین رشته های ورزشی دانست و عنوان کرد: این ورزش المپیکی شامل 1500 متر شنا، 40 کیلومتر دوچرخه سواری و 10 کیلومتر دو است.

تنها همچنین افزود: در اردوی تیم ملی ورزش سه گانه که به میزبانی کرمانشاه در حال برگزاریست، ورزشکاران برای تمرین "شنا" و "دو" از مجموعه ورزشی آزادی استفاده می کنند و
برای تمرین"دوچرخه سواری" مسیر فرودگاه تا بیستون را رکاب می زنند.  

وی در ادامه بر لزوم احداث یک پایگاه و مجموعه ویژه ورزش سه گانه در استان تاکید کرد و گفت: متاسفانه این رشته که از 13 سال پیش در کشور رسما راه اندازی شد، مظلوم واقع شده، به طوری‌که بسیاری از مدیران و مردم حتی اسم آن را نشنیده اند. 

رئیس هیات ورزش سه گانه کرمانشاه با بیان اینکه متاسفانه زیرساخت های این ورزش در استان مطلوب نیست، یادآورشد: این مشکل بویژه در بخش بانوان پررنگ تر است و باید جدی‌تر به این موضوع پرداخته شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: