• دوشنبه ۱۴ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۰۸:۳۲
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 9612-12014-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

رشد قارچ گونه کافه بیلیاردها در کرمانشاه

رئیس هیات بولینگ و بیلیارد استان کرمانشاه از رشد بی رویه کافه بیلیاردها درسطح شهر کرمانشاه ابراز نگرانی کرد.

علیرضا نامدار طاهری در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، با بیان اینکه درگذشته ذهنیت و نگاه به ورزش بیلیارد در کشور مثبت نبود، اظهار کرد:  طی سالهای اخیر با تلاش فدراسیون و درخششی که ورزشکاران ایرانی رشته بولینگ و بیلیارد با بالا بردن پرچم ایران در مسابقات بین المللی داشته اند، تا حدودی این ذهنیت ها و نگاه ها تغییر یافته است.

وی افزود: برای تغییر نگاه مردم نسبت به ورزش بیلیارد زمان و تلاش های بسیاری شده، اما اکنون مشکلی به نام کافه بیلیاردها دوباره درحال منفی کردن این نگاه‌ها است.

این مسئول  از رشد قارچ گونه کافه بیلیاردها در سطح شهر کرمانشاه ابراز نگرانی کرد و گفت: متاسفانه طی چند ماه گذشته شاهد رشد بی رویه کافه بیلیاردها در سطح کرمانشاه بوده‌ایم که این مسئله مشکلاتی را برای باشگاه‌های بیلیارد بوجود آورده است.

رئیس هیات بولینگ وبیلیارد استان کرمانشاه اضافه کرد: این کافه ها بصورت غیرقانونی مشغول فعالیت بوده و فضا و محیط داخلی آنها باعث بازگشت دید منفی مردم  نسبت به بیلیارد می شود.

وی اظهار کرد: درآمد بالایی که صاحبان کافه بیلیاردها از راه اندازی این مکانها کسب می کنند، زمینه افزایش تعداد آنها را فراهم کرده است.

نامدار طاهری به نبود نظارت کافی بر این اماکن اشاره کرد و گفت: مراجع ذیربط باید با تشدید نظارت‌ها برخوردی قاطع با این اماکن داشته باشند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: