• دوشنبه ۱۴ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۰۸:۱۰
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 9612-885-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

استاندار کرمانشاه:

دفاع از منافع استان باید خط قرمز همه جناح‌های سیاسی باشد

استاندار کرمانشاه گفت: دفاع از منافع استان  باید خط قرمز همه جناح‌های سیاسی باشد.

به گزارش ایسنا منطقه کرمانشاه، هوشنگ بازوند در نشست با اعضای شورای هماهنگی حامیان مردمی دولت(حمد) اظهار کرد: دکتر روحانی رییس جمهور همه ملت است، چه کسانی که به او رأی داده اند و چه کسانی که به دیگر کاندیداها رأی داده اند، اظهار کرد: من نیز استاندار همه مردم استان هستم.

وی با بیان اینکه نقد اگر سازنده باشد در جامعه تولید امید می‌کند و بسیار ارزشمند است و می‌تواند چراغ راه مدیر باشد، گفت: اما تخریب نقطه مقابل نقد است و امید را در جامعه از بین می‌برد.

بازوند با بیان اینکه حواشی سیاسی و جناحی انرژی و‌ نفس استان را می‌گیرد، گفت: برای توسعه استان نیاز به همدلی و هم افزایی داریم. باید همه روی منافع استان به اجماع نظر برسیم و دفاع از منافع استان خط قرمز همه جناح‌های سیاسی باشد.

استاندار کرمانشاه با بیان اینکه در نظام اداری مشکلات ساختاری داشته و‌ نیاز به تغییرات امیدآفرین داریم‌، اظهار کرد: نباید در مقابل تغییر مقاومت کنیم.

وی افزود: در زمان زلزله تنها چند مدیر را در حد مدیریت بحران دیدم. اما تا می‌خواهیم مدیری را تغییر دهیم با مقاومت شدید شبکه حامیان آنها مواجه می‌شویم که از کانالهای مختلف فشار می آورند تا مانع از تغییر شوند.

بازوند گفت: نرخ بیکاری حاصل عملکرد مدیران است و نیاز داریم برخی مدیران را تغییر دهیم.

وی عنوان کرد: وضعیت کسب و کار استان مطلوب نیست و اصلی ترین علت هم ساختار اداری است. تسهیل گری و بهبود کسب و کار باید محوریت کار ما در تشویق سرمایه گذاران باشد.

بازوند از بیکاری به عنوان زلزله خاموش استان نام برد  و افزود: این بحران در حال متلاشی کردن بنیان روحی و روانی خانواده های کرمانشاهی است. اما به حول و قوه الهی درحال تدوین برنامه ای دقیق برای حرکت در مسیر مهار این هیولا در سال ۹۷ هستیم.

وی گفت: هر مدیری که در ایجاد اشتغال قصور کند، وابسته به هرکجا باشد، عزل می‌کنم.

بازوند با بیان اینکه یازده سال است مردم کرمانشاه اسم پالایشگاه آناهیتا را می‌شنوند، گفت: این پروژه اگر  بیش از این به حال خود رها شود و پیگیری  جدی صورت نگیرد، اعتماد مردم مخدوش می‌شود.

استاندار کرمانشاه اظهار کرد: اقتصاد مقاومتی که مقام معظم رهبری مطرح فرمودند نسخه شفابخش توسعه اقتصادی کشور است که باید به شکل مردمی و با درنظر گرفتن جوانب فرهنگی اجرا شود ‌تا به توفیق برسد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: