• سه شنبه ۱۵ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۰
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 9612-13814-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

مدیرکل ورزش و جوانان کرمانشاه:

کمک به توسعه ورزش قهرمانی تحت‌الشعاع درآمدزایی قرار نگیرد

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه تاکید کرد: کمک به توسعه ورزش قهرمانی و هدایت درست استعدادهای ورزشی در پایگاه قهرمانی نباید تحت الشعاع موضوع درآمدزایی قرار گیرد.

به گزارش ایسنا منطقه کرمانشاه، ارسلان حسینی امروز(15 اسفند) در حاشیه بازدید از پایگاه قهرمانی کرمانشاه، به نقش پایگاه قهرمانی در توسعه ورزش حرفه ای و هدایت استعدادهای ورزشی در مسیر قهرمانی اشاره کرد و افزود: انتظار می رود این پایگاه نقش مؤثرتری در این مسیر ایفا کند.

وی با تاکید بر ضرورت امر برنامه ریزی به منظور استفاده بهینه از زمان و ظرفیت های موجود برای سال 97 در این پایگاه افزود: از معاونت توسعه ورزش به عنوان متولی این پایگاه انتظار می رود علاوه بر این زمینه حضور تعدادی مربی مجرب بصورت تمام وقت در این مرکز را فراهم کند.

حسینی افزود: کمک به توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای و همچنین هدایت درست استعدادهای ورزشی در این مسیر نباید تحت الشعاع موضوع درآمدزایی قرار گیرد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه در ادامه تعیین یک تایم اختصاصی ویژه بانوان را خواستار شد و افزود: باید فضای مناسب برای این مهم آماده شود تا قهرمانان و بانوان ورزشکار به راحتی از امکانات موجود استفاده کنند.

وی همچنین حمایت از هیئت‌هایی که بر اساس طرح آمایش سرزمین ظرفیت قهرمانی دارند را دیگر وظیفه پایگاه قهرمانی ذکر کرد و از مدیریت این مجموعه خواست با همکاری واحدهای آموزش و پژوهش و هیئت پزشکی ورزشی در این راستا گام بردارد.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: