• شنبه ۱۹ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۸
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9612-6484-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

استاندار کرمانشاه:

اصناف کرمانشاه در طول شبانه‌روز بیشتر از میانگین کشور تعطیل‌اند

استاندار کرمانشاه گفت: زمان تعطیلی واحدهای صنفی کرمانشاه در طول شبانه روز بالاتر از میانگین کشور است که این روند باید اصلاح شود.

به گزارش ایسنا منطقه کرمانشاه، هوشنگ بازوند در نشست اتاق اصناف کرمانشاه  با بیان اینکه اقتصاد ریشه بسیاری از مشکلات استان است، گفت: در شرع مقدس نیز مسائل معیشتی مردم از اصلی ترین اولو‌یتها است.

وی به ظرفیت های بالای استان در بخش های مختلف اشاره کرد و افزود: ظرفیت‌های گردشگری استان به تنهایی این قابلیت را دارد که اقتصاد کرمانشاه را متحول کند.

استاندار کرمانشاه جذب سرمایه گذری را از اولویت های اصلی استان برشمرد و گفت: باوجود پایین بودن شاخص فضای کسب و کار، میل سرمایه گذاری در کرمانشاه  میان سرمایه‌گذاران در حال افزایش است. البته بخش عمده ای از این اشتیاق به خاطر سرمایه های انسانی و اجتماعی استان است.

بازوند به نقش اصناف در رونق اقتصاد استان نیز اشاره کرد و گفت: درخواستها و مطالبات اصناف را به خاطر اقتصاد استان و اشتغال جوانان پیگیری کرده و تلاش می‌کنم دست کم تعدادی از مشکلات اصناف استان را حل کنم.

وی با بیان اینکه اصناف باید حضور خود را در بازار  پررنگ‌تر کنند، افزود: مدت زمان تعطیلی واحد‌های صنفی کرمانشاه در طول ۲۴ ساعت نسبت به میانگین کشوری بالاتر است و این مساله از موانع رونق محیط کسب و کار در استان است و باید این رویه اصلاح شود.

استاندار کرمانشاه همچنین با تبریک هفته بزرگداشت مقام زن، اظهار کرد: ویژگی ای فطری و ذاتی بانوان باعث شده که بانوان در برخی عرصه ها مثل زمینه های تربیتی و پرورشی موفق تر از مردان باشند. ویژگیهای مدیریتی زنان نیز مشروط به دارا بودن علم، تجربه و قابلیت می تواند در بسیاری از فعالیت های اجتماعی و اقتصادی موفقیت را برای زنان به همراه داشته باشد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: