• شنبه ۱۹ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۲۰:۳۰
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9612-19214-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمانشاه:

20 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال روستایی در استان پرداخت شده است

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه از پرداخت 20 میلیارد و 937 میلیون تومان تسهیلات اشتغال روستایی و عشایری در استان خبرداد. 

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، داوود یاوری عصرامروز(19 اسفند) در کارگروه اشتغال استان با بیان اینکه تاکنون درمرحله اول پرداخت تسهیلات اشتغال روستایی و عشایری 73 میلیارد و 200 میلیون تومان اعتبار به استان کرمانشاه تخصیص یافته است، اظهار کرد: جمعا 1085 طرح با اعتبار 450 میلیارد تومان برای پرداخت تسهیلات روستایی در استان مصوب کرده ایم. 

وی ادامه داد:میزان اشتغال پیش بینی شده برای این طرح ها 3957 نفر است. 

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه از ارسال 771 طرح به بانک ها برای دریافت تسهیلات خبرداد و افزود: از این تعداد به 106 طرح 20 میلیارد و 937 میلیون تومان تسهیلات پرداخت شده است. 

وی عنوان کرد: بیشترین طرح در نظرگرفته شده مربوط به شهرستان گیلانغرب با 226 طرح و بیشترین اشتغالزایی در نظرگرفته برای شهرستان کرمانشاه با 920 شغل است. 

یاوری تاکید کرد: تاکنون در شهرستان های ثلاث باباجانی، کنگاور و قصرشیرین از این محل هیچ پرداختی از سوی بانک ها نداشته ایم. 

وی همچنین درخصوص پرداخت تسهیلات در مناطق زلزله زده نیز گفت: 600 میلیارد تومان تسهیلات برای پرداخت در این مناطق اختصاص یافته که سهمیه ابلاغی مرحله اول به استان 125 میلیارد تومان است. 

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه اضافه کرد: از این محل 532 طرح پیش پذیرش شده را به بانک ها ارسال کرده ایم که 116 میلیارد و 475 میلیون تومان اعتبار باید به این طرح ها پرداخت شود. 

وی با بیان اینکه اشتغال در نظرگرفته شده برای این طرح ها 985 شغل می باشد، گفت: تاکنون هیچ تسهیلاتی در این بخش پرداخت نشده است. 

یاوری به بحث تسهیلات اشتغال فراگیر نیز اشاره کرد و افزود: در این بخش 124 طرح با اعتبار 101 میلیارد و 604 میلیون تومان پیش پذیرش شده است. 

وی تصریح کرد: تاکنون 34 طرح به بانک ها ارسال شده تا یازده میلیارد و 552 میلیون تومان به آنها تسهیلات پرداخت شود. 

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه اشتغال پیش بینی شده برای این 124 طرح را 633 شغل عنوان کرد و یادآورشد: تاکنون در این بخش نیز هیچ تسهیلاتی پرداخت نشده است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: