• یکشنبه ۲۰ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۲
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9612-19714-5
  • خبرنگار : 6
  • منبع خبر : ----

حضور 600 هزار نفر در یادمان‌ها و مناطق عملیاتی کرمانشاه

یک مسئول: باید به بعد محتوایی اردوهای راهیان نور بیشتر توجه شود

 سرپرست سازمان اردویی، گردشگری و راهیان نور سپاه نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه گفت: باید به بعد محتوایی اردوهای راهیان نور بیشتر توجه شود.

یونس عزیزی به مناسبت روز راهیان نور(20 اسفند) در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، با بیان اینکه از ابتدای سال راهیان نور در اردیبهشت ماه تاکنون بیش از 600 هزار نفر در یادمان‌ها و مناطق عملیاتی استان کرمانشاه حضور پیدا کرده‌اند، پیش بینی کرد: این تعداد تا اردیبهشت سال آینده به مرز یک میلیون نفر برسد.

عزیزی اضافه کرد: همچنین از ابتدای سال راهیان نور تاکنون بیش از 200 هزار نفر در اماکن اقامتی راهیان نور استان کرمانشاه اسکان پیدا کرده‌اند.

سرپرست سازمان اردویی، گردشگری و راهیان نور سپاه نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه با اشاره به آغاز سال راهیان نور از اردیبهشت هر سال گفت: سال راهیان نور کشور با حضور جمع زیادی از هموطنانمان در ارتفاعات بازی دراز در سالروز این عملیات در استان کرمانشاه آغاز می‌شود.

عزیزی سپس با تاکید بر اینکه کیفیت بخشی به برنامه‌های راهیان نور را در زیارتگاه‌ها و مناطق عملیاتی استان کرمانشاه در برنامه داریم، گفت: باید به بعد محتوایی اردوهای راهیان نور توجه بیشتری شود.

وی با اشاره به مسجد محور شدن اردوهای راهیان نور، این اقدام را در جهت کیفیت بخشی به این اردوها اثرگذار ارزیابی و اظهار کرد: برای کیفیت بخشی به اردوهای راهیان نور استفاده از راویان و سخنرانان خوب باید در برنامه قرار بگیرد.

سرپرست سازمان اردویی، گردشگری و راهیان نور سپاه نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه همچنین با برشمردن ظرفیت‌های ویژه استان کرمانشاه در حوزه راهیان نور گفت: جنگ تحمیلی در این استان آغاز و در همین استان خاتمه پیدا کرده و این موضوع می تواند ظرفیت خوبی برای توسعه اردوهای راهیان نور غرب کشور باشد.

 
انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: