• چهارشنبه ۲۳ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۷
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9612-24914-5
  • خبرنگار : 3
  • منبع خبر : ----

شروع موج اول "سفرهای نوروزی" از فردا

پیش بینی افزایش 10 برابری ترافیک جاده‌های کرمانشاه

رییس پلیس راه استان کرمانشاه با اشاره به شروع سفرهای نوروزی از فردا(24 اسفند)، گفت: همزمان طرح نوروزی پلیس را ه هم از فردا آغاز خواهد شد.

سرهنگ مراد حیدری در گفت و گو با خبرنگار سرویس «اجتماعی» ایسنا منطقه کرمانشاه، گفت: از فردا شروع موج اول سفرهای نوروزی را خواهیم داشت و در همین راستا طرح نوروزی پلیس راه نیز از فردا شروع می‌شود.

وی افزود: فردا همچنین پنجشنبه آخرسال است و بسیاری در جاده‌های استان به سمت آرامستان‌ها در شهرستان های مختلف حرکت خواهند کرد و پیش بینی این است در این وضعیت شاهد ترافیک نیمه سنگین در جاده‌های استان باشیم.

حیدری تصریح کرد: با نزدیک شدن به روزهای پایانی سال افزایش بیش از پیش ترافیک جاده‌های استان را شاهد خواهیم بود و پیش بینی می‌شود حجم ترافیک جاده‌های استان در روزهای پایانی سال به 10 برابر افزایش یابد.

وی با اشاره به اسقرار 100 گشت پلیس راه در راه‌های استان، گفت: 80 گشت محسوس و 20 گشت نامحسوس جاده‌های استان را در ایام نوروز تحت پوشش خواهند داشت.

رییس پلیس راه استان کرمانشاه با اشاره به تداوم طرح نوروزی پلیس راه تا 15 فروردین، از رانندگان خواست در این روزهای بیش از هر زمان دیگر رعایت مقررات را داشته و با سرعت ایمن رانندگی کنند.

وی همچنین نسبت به رانندگی هنگام خواب آلودگی هشدار داد و از رانندگان خواست حتما هنگام خستگی در محل مناسبی توقف کرده و استراحت مناسب داشته باشند.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: