• پنجشنبه ۲۴ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۴
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 9612-896-5
  • خبرنگار : 5
  • منبع خبر : ----

مجموعه ورزشی "شهر" سرپل ذهاب کلنگ‌زنی شد

مجموعه ورزشی 600 مترمربعی شهر سرپل ذهاب کلنگ زنی شد.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، مهندس مهرداد سالاری معاون عمرانی استانداری کرمانشاه در مراسم کلنگ زنی این مجموعه ورزشی با اشاره به اینکه بازسازی مناطق زلزله زده کرمانشاه وارد مرحله جدیدی شده است، گفت: در این بین توجه به مراکز آموزشی و ورزشی ضروری است.

وی اظهار کرد: ساخت و ساز مراکز ورزشی، آموزشی و مدارس باید به گونه‌ای باشد که مردم از ایمنی آن اطمنیان داشته باشند و فرزندان خود را بدون نگرانی به این مراکز بفرستند.

معاون عمرانی استانداری کرمانشاه خاطرنشان کرد: اگرچه قرار است این مجموعه ورزشی تا قبل از مهرماه سال آینده تحویل شود، اما در کنار سرعت باید به کیفیت ساخت آن نیز دقت شود.

 مرزبان نظری مدیرکل نوسازی مدارس استان کرمانشاه  نیز گفت: در زلزله اخیر حدود یازده درصد مدارس پنج شهرستان زلزله زده (78 مدرسه از 752 مدرسه) آسیب جدی دید.

وی اظهار کرد: این مدارس تخریب شده قبل از آیین نامه ایمنی ساختمان ساخته شده بودند و مدارس تازه ساز بدون هیچ مشکلی در برابر زلزله مقاومت کردند و حتی شیشه آنها نیز شکسته نشد.

وی درباره مجموعه ورزشی کلنگ زنی شده "شهر" نیز افزود: این مجموعه با زیربنای 600 متر و در محوطه 700 متر توسط بانک شهر ساخته خواهد شد.

به گفته این مسئول، قرار است کار ساخت و تجهیز این مجموعه ورزشی تا قبل از مهرماه سال آینده به اتمام برسد تا در سال تحصیلی جدید برای دانش آموزان قابل استفاده باشد.

در ادامه حسین محمد پورزرندی مدیرعامل بانک شهر نیز اظهار کرد: این مجموعه ورزشی از محل صرفه جویی در چاپ سررسیدها و هزینه سالنامه احداث  و تا هر اندازه نیاز باشد تجهیز می‌شود تا دانش آموزان و مردم مناطق زلزله زده بتوانند از آن استفاده کنند.

وی با بیان اینکه خاکبرداری این مجموعه ورزشی از امروز آغاز خواهد شد، تاکید کرد: مجموعه ورزشی تا پایان شهریور سال آینده برای استفاده تحویل داده خواهد شد.

 مدیرعامل بانک شهر خاطرنشان کرد: ما از همان روزهای ابتدای زلزله در کنار مردم حضور داشتیم و اکنون نیز در زمان بازسازی در کنار مردم خواهیم بود.

وی همچنین از تهیه 17 دستگاه کولرگازی برای مدارس کانکسی سرپل ذهاب هم خبر داد تا وسیله گرمایشی و سرمایشی مناسب در اختیار دانش آموزان باشد.

پورزرندی در ادامه از مشارکت بانک شهر در بسیاری از پروژه های کلان عمران شهری در شهرهای بزرگ کشور از جمله تهران، مشهد، تبریز و ... هم یاد کرد و افزود: بانک شهر همواره برای اجرای پروژه‌های عمران شهری پیشگام است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: