• سه شنبه ۲۱ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۸
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9612-27014-5
  • خبرنگار : 3
  • منبع خبر : ----

مسئول سرگردانی صدها "زباله‌گرد" در کرمانشاه چه کسی است؟

عضو شورای شهر کرمانشاه با اشاره به وجود صدها زباله گرد در سطح شهر، گفت: متاسفانه تاکنون مسئول یا دستگاهی برخورد با این معضل اجتماعی را عهده‌دار نشده است.

سید احسان احسانی در گفت وگو با خبرنگار سرویس «اجتماعی» ایسنا منطقه کرمانشاه، با اشاره به وجود صدها زباله گرد در سطح شهر کرمانشاه، گفت: متاسفانه بسیاری از ما بارها در سطح شهر شاهد هستیم که برخی افراد در مخزن های زباله در حال جستجو هستند و زباله‌ها را پراکنده می‌کنند.

وی افزود: این افراد که عمدتا هم معتاد بوده و سر و وضع نامناسب دارند موجب زشتی چهره شهر شده و با بیرون ریختن زباله‌ها از مخزن های زباله محیط شهر را نیز آلوده می کنند.

احسانی با بیان اینکه هیچ مسئول و دستگاهی تاکنون بصورت جدی در بحث برخورد با این افراد ورود پیدا نکرده، گفت: متاسفانه این افراد که تعداد آنها روز به روز در  حال افزایش است در سطح شهر و در میان سطل های  زباله سرگردانند و هیچ کس با آنها برخوردی ندارد.

وی با بیان اینکه شهرداری اهرم  کافی برای برخورد با این افراد ندارند، گفت: نیروهای شهرداری به لحاظ حقوقی نمی‌توانند با این افراد برخورد کنند و تنها زحمت جمع آوری زباله ها برای نیروهای شهرداری مضاعف شده است.

احسانی تصریح کرد: این مسئله را بارها در فرمانداری و استانداری متذکر شده‌ایم، اما هنوز مسئول و دستگاهی در این زمینه ورود نکرده است.

وی افزود: مسئولین استان و شهر کرمانشاه باید دراین زمینه حساس شده و اقدام به جمع آوری این افراد نمایند، زیرا هرچه در این زمینه غفلت و تاخیر صورت گیرد قطعا این چالش اجتماعی روز به روز ابعاد وسیع تری به خود گرفته و برخورد با آن دشوارتر می‌شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: