• چهارشنبه ۱۵ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۹
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 971-8314-5
  • خبرنگار : 3
  • منبع خبر : ----

حرکت "قطار" کرمانشاه-مشهد هفته‌ای 2 مرتبه/ احتمال تخفیف قیمت بلیت در بهار

مدیرکل برنامه‌ریزی و نظارت بر خدمات مسافری شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران از برنامه ریزی برای حرکت هفته‌ای دو مرتبه قطار کرمانشاه-مشهد تا پایان خرداد امسال خبر داد.

علی کاظمی منش در گفت وگو با خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، در خصوص برنامه حرکت قطار کرمانشاه گفت: در حال حاضر طبق برنامه ریزی صورت گرفته تقریبا هر چهار روز یکبار حرکت قطار کرمانشاه-مشهد را در برنامه داریم.

وی افزود: حرکت قطار کرمانشاه-مشهد هفته ای دو مرتبه تا پایان خرداد ماه برقرار خواهد بود، البته این برنامه ممکن است تغییراتی داشته باشد و تعداد حرکت کم یا زیاد شود.

کاظمی منش قیمت بلیت کرمانشاه-مشهد را 145 هزار تومان اعلام و تصریح کرد: این قیمت در بهار و بعد از تعطیلات نوروز به خاطر کاهش تعداد مسافر ممکن است کاهش داشته باشد.

مدیرکل برنامه ریزی و نظارت بر خدمات مسافری شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران با اشاره به وجود 9 شرکت حمل و نقل ریلی در کشور گفت: این شرکت ها صاحب قطار هستند و اگر قرار باشد تخفیفی در قیمت بلیت داده شود توسط این شرکت‌ها اعمال می‌شود و ممکن است در بهار تخفیف هایی در قیمت بلیت کرمانشاه-مشهد نیز داده شود.

کاظمی منش تاکید کرد: سامانه فروش بلیت به صورت مرکزی است و افراد برای خرید بلیت می‌توانند به سایت شرکت راه آهن جمهوری اسلامی یا دفاتر گردشگری مراجعه کنند.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: