• چهارشنبه ۱۵ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۸
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 971-188-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

مدیرکل ورزش و جوانان کرمانشاه عنوان کرد:

کسب 2200 مدال توسط ورزشکاران کرمانشاهی در سال 96

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه کسب 2200 مدال توسط ورزشکاران کرمانشاهی در میادین مختلف ملی و بین المللی طی سال 96 را در تاریخ ورزش قهرمانی استان بی نظیر خواند.

به گزارش ایسنا منطقه کرمانشاه، ارسلان حسینی با بیان اینکه در سال 96 ورزشکاران استان کرمانشاه در میادین ملی و بین المللی موفق به کسب بیش از 2200 مدال قهرمانی شدند، اظهار کرد: کسب این تعداد مدال طی یک سال در تاریخ ورزش قهرمانی استان بی نظیر است.

وی یکی از راهبردهای اداره کل ورزش و جوانان استان را در سال 96 توسعه ورزش همگانی در شهرها و روستاها عنوان کرد و افزود: در این راستا بیش از 70 همایش پیاده روی خانوادگی و 250 برنامه و جشنواره فرهنگی ورزشی، بومی و محلی و همگانی در استان برگزار کردیم.

مدیرکل ورزش وجوانان استان کرمانشاه تصریح کرد: همچنین میزبانی دو رویداد بین المللی ورزشی، 40 رویداد کشوری و شش اردوی تیم های ملی از دیگر اقدامات این اداره کل طی سال 96 در راستای توسعه ورزش قهرمانی بوده است.

وی به فعالیت های انجام شده در حوزه جوانان اشاره کرد و گفت: سال 96 سالی پربار برای حوزه فرهنگی و جوانان استان بود، هرچند با همه تلاش های صورت گرفته هنوز با شرایط مطلوب فاصله داریم، اما برنامه ریزی می کنیم در پایان سال 97 در ردیف استان های موفق کشور قرار گیریم.

حسینی از تاسیس پنج سمن در سال 96 و در دست تاسیس بودن 15 سمن دیگر در استان به عنوان یک دستاورد خوب در این حوزه یاد کرد و گفت: توجه به حوزه جوانان نه کمتر از ورزش و بلکه بیشتر از آن در برنامه های این اداره کل قرار داد که با توجه به کاستی هایی که از قبل در این بخش وجود داشته کار و همتی مضاعف می طلبد.

وی با اشاره به تشکیل و تاسیس مجمع خیرین ازدواج در دو بخش دولتی و خصوصی طی سال گذشته اظهار کرد: در بخش ازدواج جوانان و اشتغال جوانان سعی خواهیم کرد از نظر فرهنگی اقدامات کاربردی و ارزشمندی صورت دهیم تا فرهنگ کار و ازدواج بیش از پیش در جامعه شکل بگیرد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه افتتاح پنج سالن و فضای ورزشی در شهرستان های کرمانشاه، اسلام آبادغرب، پاوه، کنگاور و سنقر را دیگر دستاورد استان در حوزه عمرانی و توسعه زیر ساختهای ورزشی ذکر کرد و گفت: برای این پروژه ها در مجموع بیش از 67 هزار میلیون ریال اعتبار هزینه شده است.

وی همچنین افتتاح یازده سالن ورزشی در شهرستان های کرمانشاه، هرسین، جوانرود، اسلام آبادغرب، روانسر و صحنه را دیگر برنامه اداره کل طی سال 97  عنوان کرد.

 حسینی در ادامه بر افزایش جذب سرمایه گذاران بخش خصوصی در قالب ماده 27 اشاره کرد و گفت: هم اکنون چهار پروژه ورزشی شامل دو سالن سقف کوتاه و دو استخر قهرمانی در این مسیر قرار دارند و بزودی در قالب ماده 27 در اختیار بخش خصوصی قرار خواهند گرفت تا پس از بهره برداری مورد استفاده قرار گیرند.

وی افزود: به منظور رونق بخشی، ساماندهی و استفاده بهینه از دهکده المپیک کرمانشاه نیز مراحل و مذاکرات اولیه با سرمایه گذاران بخش خصوصی صورت گرفته است.
انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: