• شنبه ۱۸ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۲
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 971-388-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

یک مسئول:

رفع نواقص ورزشگاه 15 خرداد کرمانشاه 3 میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد

مسئول نظارت فنی بر اماکن ورزشی اداره کل ورزش وجوانان استان کرمانشاه گفت: برای رفع نواقص و بهره برداری کامل از ورزشگاه 15 خرداد کرمانشاه سه میلیارد تومان اعتبار نیاز است.

فرهمند سال افزون درگفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، با بیان اینکه ورزشگاه 15 خرداد کرمانشاه سال 1382 در زمینی به مساحت 37 هزار متر مربع کلنگ زنی شد، اظهار کرد: این ورزشگاه اواخر سال 93 درحالی که هنوز دارای نواقصی بود به بهره برداری رسید.

وی به صرف 23 میلیارد تومان اعتبار برای ساخت این ورزشگاه اشاره کرد و افزود: رفع نواقص ورزشگاه 15 خرداد و بهره برداری کامل از آن به سه میلیارد تومان اعتبار دیگر نیاز دارد.

مسئول نظارت فنی بر اماکن ورزشی اداره کل ورزش وجوانان استان کرمانشاه تکمیل تاسیسات، رختکن، محوطه سازی، باجه بلیت فروشی و... را از جمله نواقص این ورزشگاه اعلام کرد.

وی با بیان اینکه گذشت زمان باعث از بین رفتن برخی از مصالح این ورزشگاه شده، اضافه کرد: همچنین چمن این ورزشگاه نیز طی سه سال گذشته کاملا از بین رفته و باید از نو زیرسازی و کاشته شود.

سال افزون افزود: درصورتی که شرکت توسعه و تجهیز اماکن ورزشی کشور به عنوان مجری پروژه ورزشگاه 15 خرداد کرمانشاه با تخصیص اعتبار مورد نیاز، نواقص این ورزشگاه را برطرف کند، آن را به بهره برداری کامل می رسانیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: