• یکشنبه ۱۹ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۳
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 971-2684-5
  • خبرنگار : 5
  • منبع خبر : ----

استاندار کرمانشاه:

دغدغه 170 هزار بیکار کرمانشاه را داریم

استاندار کرمانشاه گفت: دغدغه اصلی ما وجود 170 هزار فرد بیکار در کرمانشاه است.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، هوشنگ بازوند در هفتمین جلسه ستاد سرمایه‌گذاری خارجی استان کرمانشاه که امروز ( 19 فروردین) برگزار شد، اظهار کرد: دغدغه 170 هزار فرد بیکار را در استان داریم که آسیب‌های بسیاری متوجه آنها است.

وی اظهار کرد: امروز خانواده‌ای نیست که چند فرد بیکار نداشته باشد و این مردم را رنج می‌دهد.

استاندار کرمانشاه افزود: با وجود چنین شرایطی  نباید به سرمایه‌گذارانی که می‌خواهند در استان پای کار بیایند سخت بگیریم.

وی با اشاره به اینکه نباید سرمایه‌گذاران را از کرمانشاه فراری دهیم، اظهار کرد: با این وضع بیکاری در شرایطی نیستیم که بخواهیم به دلیل مسائل زیست محیطی و... مانع بر سر راه سرمایه گذاران ایجاد کنیم.

استاندار کرمانشاه سپس از طرح ایجاد هتل پنج ستاره با سرمایه‌گذاری 120 میلیارد تومان در کرمانشاه حمایت کرد که قرار است به طور کامل با سرمایه بخش خصوصی راه‌اندازی شود و خواستار رفع موانع پیش روی اجرای این طرح شد.

بازوند درباره طرح کارخانه  قند صحنه نیز عنوان کرد: اگر سرمایه‌گذار این پروژه سرمایه کافی داشته باشد نباید موانعی مانند مسائل زیست محیطی و ... را سد راه سرمایه‌گذاری کنیم.

وی اشاره‌ای هم به طرح کارخانه ساخت پنل و سلول‌های خورشیدی داشت و بیان کرد: این پروژه حدود 2500 میلیارد تومان سرمایه‌‌گذاری نیاز دارد و اگر سرمایه‌گذار بتواند سهم خود که حدود 300 میلیون یورو به صورت ارزی است را بدون مشکل تامین کند، ما هم برای تامین مابقی اعتبار مورد نیاز همکاری می‌کنیم.

در این نشست مسائل مربوط به چند طرح سرمایه‌گذاری شامل بیمارستان ویانا، گلخانه مدرن حیدرآباد، کارخانه تولید سلول و پنل‌های خورشیدی، ساخت میدان تره‌بار و خشکبار و کارخانه قند صحنه بررسی شد.
 انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: