• دوشنبه ۲۰ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۲
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 971-488-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

مدیرکل ورزش و جوانان کرمانشاه:

امسال 75 خانه ورزش روستایی در استان راه اندازی می‌شود

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه گفت: تلاش خواهیم کرد تا پایان امسال 75 خانه ورزش روستایی را در استان راه اندازی و به بهره برداری برسانیم.

به گزارش ایسنا منطقه کرمانشاه، ارسلان حسینی اظهار کرد: این خانه های ورزش روستایی به تناسب نیاز در تمامی شهرستان های استان راه اندازی خواهند شد.

وی با اشاره به اینکه اواخر سال گذشته نیز 10 خانه ورزش روستایی در استان کرمانشاه به بهره برداری رسید، افزود: برای تجهیز این خانه ها تجهیزاتی از قبیل تاتامی، میز تنیس، دارت و فوتبال دستی پیش بینی شده است.

حسینی همچنین با تاکید بر ضرورت توجه و توسعه ورزش در روستاها و بخش های کوچک اظهار کرد: خوشبختانه هیئت ورزش های بومی محلی استان طی سال گذشته در این زمینه عملکرد خوبی داشت و موفق به کسب رتبه برتر کشور نیز شد. امسال  نیز انتظار داریم با تدارک و برنامه ریزی بهتر در این راستا به وظایف خود در قبال توسعه ورزش در روستاها و حفظ و گسترش بازی های ریشه دار و بومی هر منطقه به خوبی عمل کند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه با قدردانی از تلاش های جامعه ورزش استان در راستای توسعه ورزش در شهرها و روستاها در سال 96، گفت: این استان سال گذشته با برگزاری بیش از 70 همایش پیاده روی خانوادگی و 250 برنامه و جشنواره فرهنگی ورزشی، بومی و محلی و همگانی عملکرد خوبی داشته است.

وی یادآورشد: این موفقیت ها و کارنامه درخشان ثمره همت و تلاش تمام همکاران پر تلاش در اداره کل، هیئت های ورزشی، دست اندرکاران و زحمتکشان امر و خانواده بزرگ ورزش استان است که در این عرصه با بهره گیری از همه ظرفیت ها و استعدادهای درخشان توانستند ورزش استان را پویاتر از هر زمان دیگری به کشور معرفی کنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: