• دوشنبه ۲۰ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۲۳:۱۲
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 971-688-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

مدیرکل ورزش و جوانان کرمانشاه:

بوکس کرمانشاه باید آسیب‌شناسی شود

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه گفت: باید یک کارتحقیقاتی علمی و کارشناسی برای آسیب شناسی بوکس استان انجام گیرد. 

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، ارسلان حسینی عصر امروز(20 فرودین) در مجمع عادی سالیانه بوکس استان که با حضور رئیس فدراسیون بوکس برگزارشد، بر لزوم حفظ و مراقبت سرمایه های ورزشی استان تاکید کرد و افزود: اگر سرمایه های ورزشی استان را مراقبت نکنیم راه به جایی نخواهیم برد. 

وی با بیان اینکه در گذشته ورزشکاران باوجود کمبود امکانات تنها از سر علاقه ورزش می کردند، اظهار کرد: امروزه این فضا و نگاه بسیار تغییر کرده است. 

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه با تاکید براینکه هیات های ورزشی باید پیگیر رفع مشکلات و جذب بودجه برای ورزشکارانشان باشند، گفت: ورزشکاران به حمایت نیاز دارند و تلاش ما هم حمایت و کمک به آن ها است.  

وی به آمار بالای آسیب های اجتماعی در استان اشاره کرد و گفت: باید هرکدام از مسئولین ورزشی و ورزشکاران وقت بگذارند و کمک کنند تا استان را به سهم خود پیش ببریم. 

حسینی در ادامه امکانات خانه بوکس کرمانشاه را مطلوب دانست و عنوان کرد: باید برنامه ریزی کنیم، از تجربیات پیشکسوتان این رشته استفاده کرده و همه ورزشکاران و مربیان این رشته پای کار بیایند تا بوکس کرمانشاه پیشرفت کند. 

وی با بیان اینکه در حال حاضر تعداد ورزشکاران رشته بوکس استان 1200 نفر است در حالیکه باید چهارتا پنج هزار ورزشکار رشته بوکس داشتیم، اعلام کرد: همچنین تعداد باشگاه های بوکس استان به نسبت میزان علاقه جوانان کرمانشاهی به این رشته نیست. 

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه خواستار همدلی و تعامل بین مسئولان و ورزشکاران بوکس استان شد و افزود: این اتحاد را باید در عمل نشان دهیم و در کنار آن از تجربیات پیشکسوتان استفاده کنیم. 

وی اضافه کرد: بوکس یکی از رشته های المپیکی و جزو اولویت های ورزش قهرمانی استان است که نمی توانیم به آن بی توجه باشیم.

حسینی یادآورشد: باید یک کار تحقیقاتی علمی و کارشناسی برای آسیب شناسی بوکس استان انجام گیرد که نتیجه آن ارتقاء بوکس استان را به دنبال داشته باشد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: